Hami Kapsička jablíčko a banán

100 g
24,90 Kč 249,00 Kč/kg
Země původu: Francie,

Hami Kapsička jablíčko a banán je ovocná přesnídávka v praktickém balení pro vaše nejmenší od 6. měsíce.

Vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce (vymačkání z kapsičky) nebo od ukončeného 7. měsíce (pro samostatnou konzumaci přímo z kapsičky).

Kapsička obsahuje jablko a banán.

Obsahuje až 90 % doporučené denní dávky ovoce, které bylo sklízeno ručně a v optimální době zralosti.

Použití

Od ukončeného 6. měsíce: Otevřete kapsičku a vytlačte pyré na lžičku.
Od ukončeného 7. měsíce: Umyjte balení horkou vodou, otevřete kapsičku a nechte vaše děťátko prozkoumávat kapsičku. S praktickým balením to zvládne úplně samo.

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Skladování

Po otevření a podávání z lžičky uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 24 hodin (nezmrazujte). 
Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě (max. 25 °C).

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4
Česká republika