Hami Kapsička ovocný koktejl

100 g
24,90 Kč 249,00 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Hami Kapsička ovocný koktejl je ovocná přesnídávka v praktickém balení pro vaše nejmenší od 6. měsíce.

Kapsička obsahuje jablka, hrušku, banán a meruňku.

Potravina může být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Použití

Od ukončeného 6. měsíce: Otevřete kapsičku a vytlačte pyré na lžičku.
Od ukončeného 7. měsíce: Umyjte balení horkou vodou, otevřete kapsičku a nechte vaše děťátko prozkoumávat kapsičku. S praktickým balením to zvládne úplně samo.

Při konzumaci přímo z obalu (od ukončeného 7. měsíce), nenechávejte dítě bez dozoru. 

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Skladování

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě (max. 25 °C). Baleno v ochranné atmosféře. Po otevření a podávání z lžičky uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 24 hodin (nezmrazujte).

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4
Česká republika