Hami Kapsička jablíčko a hruška

100 g
 29,90 Kč 299,00 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Hami Kapsička jablíčko a hruška je ovocná přesnídávka v praktickém balení pro vaše nejmenší od 6. měsíce.

Vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce (vymačkání z kapsičky) nebo od ukončeného 7. měsíce (pro samostatnou konzumaci přímo z kapsičky)

Kapsička obsahuje jablko a hrušku.

Potravina může být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Použití

Od ukončeného 6. měsíce: Otevřete kapsičku a vytlačte pyré na lžičku.
Od ukončeného 7. měsíce: Umyjte balení horkou vodou, otevřete kapsičku a nechte vaše děťátko prozkoumávat kapsičku. S praktickým balením to zvládne úplně samo.

Při konzumaci přímo z obalu (od ukončeného 7. měsíce), nenechávejte dítě bez dozoru. 

O výrobci

Společnost Danone je největším světovým výrobcem čerstvých mléčných výrobků, produktů na rostlinné bázi a světovou dvojkou v kategorii dětské výživy a balených vod. Nabízí celosvětové značky, např. Activia, Actimel, Danette, Kostíci a Fantasia, produkty na rostlinném základě Alpro, Provamel a produkty dětské a klinické výživy Nutrilon, Hami, Nutridrink, Nutrison, Cubitan, Neocate a další. Společnost začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919, v oblasti dětské výživy a výživy v nemoci patří k průkopníkům v oblasti nutričních řešení.

Hlavním cílem Danone je přinášet zdraví prostřednictvím jídla co největšímu počtu lidí, téměř 90 % prodejů Danone je v současnosti realizovaných v kategoriích zdravých výrobků. Právě na kvalitu svých výrobků a také na zdraví, které je úzce spojené s životním prostředím a trvalou udržitelností zdrojů na celé planetě, klade společnost Danone dlouhodobě mimořádný důraz.

Skladování

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě (max. 25 °C). Baleno v ochranné atmosféře. Po otevření a podávání z lžičky uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 24 hodin (nezmrazujte).

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2
148 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika