-20 %
Slide 1 of 2

Hami nápoj jablko

175 ml
Akce do 26. 1.
19,90 Kč 113,71 Kč/l24,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Má Váš drobeček tolik práce s objevováním okolního světa, že nemá ani čas pořádně se najíst a napít? V tomto objevitelském období svého života musíte myslet na jeho pitný režim vy.

Vhodnou volbou pro zpestření chuti jsou Hami nápoje, které neobsahují přidané cukry (pouze přirozeně se vyskytující cukry) a jsou skvělým zdrojem vitamínu C. Navíc jsou Hami nápoje vyráběny v průhledných obalech a vy sama se můžete přesvědčit pouhým pohledem, co je uvnitř lahvičky. Skvělé navíc je, že všechny Hami nápoje jsou vyráběny u nás v Novém Městě nad Metují!

  • Transparentní obal.
  • Bez přidaného cukru (pouze přirozeně se vyskytující cukry).
  • 100% bez konzervantů dle zákona.
  • Obsahují vitamín C.
  • Kojenecká kvalita.

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepodávejte před spaním nebo v noci. Lahvičku nepoužívejte jako náhradu za dudlík a zkraťte dobu pití na minimum. Doporučujeme podávat z hrnečku nebo lžičkou.

O výrobci

Společnost Nutricia je členem sdružení MNI (The Medical Nutrition International Industry Association). Produkty jsou zaměřeny na zdravý začátek života dětí na celém světě, protože výživa v raném věku je klíčová pro růst a rozvoj. Výzkum společnosti Nutricia je tvořen odbornými týmy v oblasti technologií, života a potravin.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.

Upozoronění

Hami ovocný nápoj Jablko je potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti. Hami ovocný nápoj může být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další informace na obalech.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Jablečná šťáva z koncentrátu50.4 %
Voda
Vitamin C ve 100g výrobku0.01
E300 - Kyselina L-askorbová
Sodík

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota97 kJ/23 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy5.6 g
z toho cukry5 g
Bílkoviny0.1 g
Sůl0.003 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.