• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
-26 %

Hami Příkrm zelenina s dušeným jehněčím

125 g
Akce do 3. 10.
19,90 Kč 159,20 Kč/kg26,90 Kč
Země původu: Polsko,

Hami Příkrm zelenina s dušeným jehněčím je vhodný po zavedení jednodruhové zeleniny.

Vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. 

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.  

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Voda
Mrkev30 %
Brambory10 %
Jehněčí maso8 %
Zelený hrášek3 %
Jáhlová mouka2.2 %
Obsahuje lepek
Řepkový olej
Bezlepkový pšeničný škrob

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota263 kJ/63 kcal
Tuky2.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.7 g
Sacharidy6.6 g
z toho cukry1.6 g
Bílkoviny2.5 g
Sůl0.05 g
Vláknina1.5 g

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.