Hami Příkrm mrkev s telecím a brambory

125 g
26,90 Kč 215,20 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Hami Příkrm mrkev s telecím a brambory je vhodný po zavedení jednodruhové zeleniny. Maso je bohatým zdrojem bílkovin a želena, což přispívá ke správnému růstu vašeho miminka. 
Vhodné pro děti od ukončeného 5.měsíce.

Maso je důležitým zdrojem plnohodnotných bílkovin a vitamínů skupiny B, zejména B12  a železa. Po zavedení bílého masa zařaďte do jídelníčku dítěte další druhy masa. Vyzkoušejte červené maso (hovězí, telecí nebo oblíbené jehněčí), které má 3x vyšší obsah železa než maso bílé. V jídelníčku dítěte by se po zelenině mělo objevit libové maso postupně až 6x týdně.
 Proč si vybrat Hami příkrmy?
S Hami příkrmy máte jistotu, že dáváte svému dítěti vše, co potřebuje. Hami příkrmy představují kompletní a vyvážené jídlo, které sestavili odborníci na výživu. Navíc Hami příkrmy poskytují variabilitu složení, dítě tak může vyzkoušet až 22 druhů zeleniny a 8 druhů masa. Jsou připraveny z vysoce kvalitních surovin.
vyrobeno z pečlivě kontrolovaných surovin
Bez přidané soli
S řepkovým olejem (řepkový olej obsahuje esenciální mastné kyseliny Ω3 a Ω6)
Bez konzervantů a barviv*

O výrobci

Společnost Nutricia je členem sdružení MNI (The Medical Nutrition International Industry Association). Produkty jsou zaměřeny na zdravý začátek života dětí na celém světě, protože výživa v raném věku je klíčová pro růst a rozvoj. Výzkum společnosti Nutricia je tvořen odbornými týmy v oblasti technologií, života a potravin.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Voda
Mrkev30
Brambory10
Telecí maso8.5
Kukuřičná mouka
Řepkový olej
Kukuřičný škrob
Sodík ve 100g výrobku0.03

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota269 kJ/64 kcal
Tuky2.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.4 g
Sacharidy7.5 g
z toho cukry1.7 g
Bílkoviny2.2 g
Sůl0.075 g
Vláknina1.6 g