Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Hami Příkrm mrkev s telecím a brambory

125 g
26,90 Kč 215,20 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Hami Příkrm mrkev s telecím a brambory je vhodný po zavedení jednodruhové zeleniny pro děti od ukončeného pátého měsíce. 

Maso je bohatým zdrojem bílkovin a želena, což přispívá ke správnému růstu vašeho miminka. 

Maso je důležitým zdrojem plnohodnotných bílkovin a vitamínů skupiny B, zejména B12  a železa. Po zavedení bílého masa zařaďte do jídelníčku dítěte další druhy masa. 


S Hami příkrmy máte jistotu, že dáváte svému dítěti vše, co potřebuje. Hami příkrmy představují kompletní a vyvážené jídlo, které sestavili odborníci na výživu. Navíc Hami příkrmy poskytují variabilitu složení, dítě tak může vyzkoušet až 22 druhů zeleniny a 8 druhů masa. Jsou připraveny z vysoce kvalitních surovin.

  • Vyrobeno z pečlivě kontrolovaných surovin
  • Bez přidané soli
  • S řepkovým olejem (řepkový olej obsahuje esenciální mastné kyseliny Ω3 a Ω6)
  • Bez konzervantů a barviv

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Voda
Mrkev30
Brambory10
Telecí maso8.5
Kukuřičná mouka
Řepkový olej
Kukuřičný škrob
Sodík ve 100g výrobku0.03

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota269 kJ/64 kcal
Tuky2.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.4 g
Sacharidy7.5 g
z toho cukry1.7 g
Bílkoviny2.2 g
Sůl0.075 g
Vláknina1.6 g