• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Hami Příkrm špenát s hovězím a brambory

200 g
36,90 Kč 184,50 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Hami Příkrm špenát s hovězím a brambory je vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce.

Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. 

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.  

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4
Česká republika

Složení

Voda
Brambory30 %
Špenát15 %
Hovězí maso8.5 %
Sušené plnotučné mléko
Bezlepkový pšeničný škrob
Řepkový olej
Sodík ve 100g výrobku0.02

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota270 kJ/64 kcal
Tuky2.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.3 g
Sacharidy7.2 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny2.8 g
Sůl0.05 g
Vláknina0.9 g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.