Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hami příkrm Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem 200 g

Hami příkrm Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem

Hami příkrm Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem

200 g
35,90 Kč (179,50 Kč/kg)
Popis produktu

Hami příkrm Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem Vhodné pro děti od ukončeného 8.měsíce. Balení obsahuje 200g. Vyvážený obsah zeleninové a masové složky v každé receptuře je vhodná kombinace pro správný jídelníček Vašeho dítěte. Každý druh zeleniny či masa přináší totiž jiné potřebné živiny pro správný růst a vývoj dítěte. Hami ve svých příkrmech nabízí 21 druhů zeleniny a 9 druhů masa. Sestavení pestrého týdenního jídelníčku je tak velmi jednoduché.

Sůl zatěžuje ledviny dítěte, proto by se příkrmy pro nejmenší neměly přisolovat. Hami příkrmy do ukončeného 12. měsíce věku mají nízký obsah soli, protože neobsahují přidanou sůl. Výrobky Hami obsahují až o polovinu méně soli než je zákonný limit pro kojeneckou výživu. Nové masozeleninové příkrmy obsahují také větší množství a větší variabilitu zeleniny – např. minimálně 30 % zeleniny v každém příkrmu (bez brambor).

  • S nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl)
  • S vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů
  • Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů*

Návod na použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již nepřechovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Složení

Složení ve 100 g výrobku: voda, rajčata 22,5 %, brambory 20 %, mrkev 16 %, hovězí maso 9 %, pórek 3 %, vaječný žloutek 2,12 %, kukuřičný škrob, bezlepkový pšeničný škrob.

Výživové údaje na 100 g výrobku: Energetická hodnota 267 kJ / 63 kcal

Tuky 2 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g Sacharidy 7,6 g z toho cukry 1,4 g Vláknina 1,1 g Bílkoviny (rostlinné a živočišné) 3,2 g Sůl* 0,05 g Sodík 20 mg

  • Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího so­díku
Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 267 kJ / 63 kcal
Tuky 2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g
Sacharidy 7,6 g
z toho cukry 1,4 g
Bílkoviny (rostlinné a živočišné) 3,2 g
Sůl (sodík přepočítaný na sůl) 0,05 g
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK