Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Hami příkrm Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem

200 g
36,90 Kč 184,50 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Hami příkrm Rajčata s hovězím a vaječným žloutkem pro děti od ukončeného osmého měsíce.

Vyvážený obsah zeleninové a masové složky v každé receptuře je vhodná kombinace pro správný jídelníček vašeho dítěte. Každý druh zeleniny či masa přináší totiž jiné potřebné živiny pro správný růst a vývoj dítěte. Hami ve svých příkrmech nabízí 21 druhů zeleniny a 9 druhů masa. Sestavení pestrého týdenního jídelníčku je tak velmi jednoduché.

Sůl  zatěžuje ledviny dítěte, proto by se příkrmy pro nejmenší neměly přisolovat. Hami obsahují až o polovinu méně soli než je zákonný limit pro kojeneckou výživu.

  • S nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl) 
  • S vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů 
  • Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů

Balení obsahuje 200g.

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Voda
Rajčata22.5 %
Brambory20 %
Mrkev16 %
Hovězí maso9 %
Pórek3 %
Vaječný žloutek2.12 %
Kukuřičný škrob
Bezlepkový pšeničný škrob
Sodík ve 100g výrobku0.02

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota267 kJ/63 kcal
Tuky2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.8 g
Sacharidy7.6 g
z toho cukry1.4 g
Bílkoviny3.2 g
Sůl0.05 g
Vláknina1.1 g

Alergeny

Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.