Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Popis produktu

Hami příkrm brambory, vepřová kýta s čekankou. Vhodné pro děti od ukončeného 12.měsíce. Balení obsahuje 250g. Pestrost je v konzumaci zeleniny klíčová pro správný růst a vývoj dítětě, stejně jako pro budování správných stravovacích návyků. Zelenina není jen mrkev, snažte se proto, aby vaše dítě ochutnalo co možno nejvíc nových chutí. Různé potraviny navíc obsahují různé živiny, které tvoří základ vyvážené stravy. Proč si vybrat Hami příkrmy? S Hami příkrmy máte jistotu, že dáváte svému dítěti vše, co potřebuje. Hami příkrmy představují kompletní a vyvážené jídlo, které sestavili odborníci na výživu. Navíc poskytují variabilitu složení, dítě tak může vyzkoušet až 25 druhů zeleniny a 11 druhů masa a ryb. Jsou připraveny z vysoce kvalitních surovin. Hami Brambory, vepřová kýta, čekanka: • netradiční čekanka jako zdroj minerálních látek, železa, hořčíku, vápníku i kyseliny listové • zelenina vařená v páře • s řepkovým olejem (řepkový olej obsahuje esenciální mastné kyseliny Ω3 a Ω6) • bez přidané soli • bez konzervantů a barviv*

  • veškerá dětská a kojenecká výživa dle zákona

Potravina pro zvláštní výživu.

Návod na použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již nepřechovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Složení

Voda, brambory 18 g, hrášek 12 g, pórek 10 g, žampióny, vepřové maso – šunka 8,5 g, zelené fazole, rajčata 6,2 g, pšeničná mouka, řepkový olej 1,7 g, petrželová nať, kukuřičný škrob, bobkový list.

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 292 kJ/70 kcal
Tuky 2,4 g
Sacharidy 7,9 g
- z toho cukry 1,0 g
Bílkoviny (živočišné a rostlinné) 3,5 g
Sůl**** 0,05 g
****sodík přepočítaný na sůl

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.