Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Beba OPTIPRO 1 dětské mléko 0,6 kg

Beba OPTIPRO 1 dětské mléko

Beba OPTIPRO 1 dětské mléko

0,6 kg
229,00 Kč (381,67 Kč/kg)
Popis produktu

Počáteční kojenecká výživa Beba Pro 1 je vhodná pro vaše miminko od narození, pokud již není nebo nemůže být plně kojeno. Obsahuje bifidobakterie, podobné těm, které se nacházejí ve střevě plně kojených dětí, speciálním procesem získanou směs bílkovin Opti Pro a polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem LC-PUFA, které se nachází v mateřském mléce. Moderní kojenecká výživa dodá dítěti nejen všechny výživové látky, ale pomáhá také po vzoru mateřského mléka posilovat jeho obranyschopnost. Společnost Nestlé postupuje vždy podle těch nejnovějších a nejmodernějších poznatků vědy a techniky a v oblasti kojenecké výživy provádí soustavný výzkum – mezi odborníky je považována za experta a inovátora přinášejícího výrobky kojenecké výživy té nejvyšší kvality. Kojenecká mléka BEBA byla vyvinuta na základě těchto výzkumů. Jako jediná na trhu obsahují živé probiotické bakterie Bifidus BL, podobné těm, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce i trávicím traktu plně kojených dětí. Jsou speciálně vyvinutá pro podporu správného fungování imunitního systému díky obsahu imunonutrientů (vitaminů a minerálních látek)*. *Kojenecká mléka BEBA obsahují vitamín A, vitamín C, železo a zinek ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Po přípravě obal uzavřete a uchovejte v chladu (ne v chladničce) a suchu. Po otevření spotřebujte do 2 týdnů. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Nestlé BEBA Pro 1 by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy.

Příprava jedné lahvičky:

 1. Před přípravou výživy si umyjte ruce.
 2. Láhev, uzávěr a savičku vymyjte.
 3. Vyvářejte 5 minut.
 4. Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit.
 5. Převařenou vodu (viz tabulka), ochlazenou asi na 40 °C, vlijte do vyvařené lahvičky. Teplota nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí.
 6. Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a nasypte do lahvičky. Odměrka musí být vždy zarovnaná!
 7. Protřepte až do úplného rozpuštění prášku. Ověřte teplotu kápnutím na vnitřní stranu předloktí.

Věk dítěte / Množství na 1 krmení / Počet krmení za den / Počet dávek na přikrmování /Převařená voda / Počet zarovnaných odměrek

 1. a 2. týden / 90 ml 3 6
 2. a 4. týden / 120 ml 4 5
 3. měsíc / 150 ml 5 5
 4. a 4. měsíc / 180 ml 6 5
 5. a 6. měsíc / 210 ml 7 5
 6. až 9. měsíc / 210 ml 7 4 – 3 1 – 2 *

od 10. měsíce / 210 ml 7 3 – 2 2 – 3 *

Velikost odměrky: 4,3 g.

 • Převedení na jiný druh kojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu, provádějte pouze v souladu s doporučením dětského lékaře. To platí zejména pro kojenecké obilno-mléčné kaše.

Uchovejte v suchu, chraňte před teplem.

Složení

Bílkoviny mléčné syrovátky, rostlinné oleje, laktóza, sušené odtučněné mléko, vitamíny a minerální látky, rybí olej (zdroj LC-PUFA), sójový lecitin, L-fenylalanin, taurin, L-histidin, inositol, nukleotidy, L-karnitin, bakterie mléčného kvašení (bifidogenní kultury).

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota: 2170 kJ / 519 kcal
Tuky 27,7 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 11,4 g
Sacharidy 57,8 g
- z toho cukry 57,8 g
Bílkoviny 9,6 g
Sůl 0,32 g
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK