-17 %

Beba OPTIPRO 3 dětské mléko

0,6 kg
Trvale výhodná cena %
229,00 Kč 381,67 Kč/kg276,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Francie,

Popis produktu

Pokračovací kojenecká výživa BEBA 3 Pro je vhodná pro děti od ukončeného 10. měsíce. Obsahuje živé probiotické kultury Bifidus BL, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a v trávicím traktu kojených dětí. Jedinečná směs tuků LC-PUFA je důležitá pro rozvoj zraku. Navíc má výrobek optimalizovaný obsah a složení bílkovin (OPTI PRO), které vytváří menší zátěž na ještě plně nevyzrálé dětské orgány, jako jsou např. ledviny.

*IMMUNO-COMPLEX*– soubor důležitých vitamínů a minerálních látek, které se podílejí na správném fungování imunitního systému

*Bifidus BL – živé probiotické bakterie mléčného kvašení

*Jedinečná směs tuků LC-PUFA, důležitá pro správný vývoj zraku

*OPTI PRO – vysoká kvalita bílkoviny

Na základě nejnovějších vědeckých poznatků je pro kojeneckou výživu klíčová kvalita a množství bílkoviny**, která podporuje optimální růst a vývoj dítěte. Proto jsme vyvinuli OPTI PRO, nejlepší bílkovinu na našem trhu.

*Kojenecká mléka BEBA obsahují vitamín A, vitamín C, železo a zinek ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Ty by měly být jen součástí smíšené stravy. Nestlé BEBA Pro 3 a příkrmy by měly být podávány na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. Výrobek nesmí být používán jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života.

Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Po přípravě obal uzavřete a uchovejte v chladu (ne v chladničce) a suchu. Po otevření spotřebujte do 2 týdnů. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.
Příprava jedné lahvičky

1. Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce. 2. Láhev, uzávěr a savičku řádně vymyjte, aby uvnitř nezůstali zbytky výživy. 3. Vyvářejte po dobu pěti minut. Nádobu k vyváření ponechte až do vyjmutí lahvičky přikrytou. 4. Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit. 5. Polovinu převařené vody (viz tabulka), ochlazené asi na 40 °C, vlijte do vyvařené lahvičky. Teplota vody nad 45 °C bifidobakterie ničí. 6. Přiloženou odměrkou odměřte potřebné množství prášku (viz tabulka) a nasypte je do lahvičky. Používejte pouze přibalenou odměrku. Odměrka musí být vždy zarovnaná! 7. Důkladně protřepte až do úplného rozpuštění prášku. 8. Doplňte lahvičku převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka) a ješte jednou dobře protřepejte 9. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy. 10. Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu a chladu (ne v chladničce). Spotřebujte do 2 týdnů od otevření.

Věk dítěte * od 10. měsíce 210 7 * 30 ml odměrka Velikost odměrky: 4,6 g 13,8 g prášku + 90 ml vody = 100 ml připravené výživy

Nedávejte více nebo méně prášku, než udává tabulka, jinak může dojít buď k dehydrataci, nebo podvýživě dítěte. Neměňte poměr prášku a vody bez porady s lékařem! Převedení na jiný druh kojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu, provádějte pouze v souladu s doporučením dětského lékaře. To platí zejména pro kojenecké obilno-mléčné kaše.

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.

Složení

sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje, laktóza, bramborový škrob, permeát mléčné syrovátky, bílkoviny mléčné syrovátky, vitamíny a minerální látky (viz etiketa), kukuřičný škrob, sójový lecitin, rybí olej (zdroj LC-PUFA), bakterie mléčného kvašení (termofilní a bifidogenní kultury).