• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 

Bio-D BIO Univerzální čistič

500 ml
BIO
119,90 Kč 239,80 Kč/l
Země původu: Velká Británie,

Univerzální přírodní čistící prostředek v BIO kvalitě, se kterým snadno vyčistíte všechny tvrdé povrchy.

Obsahuje pomerančový esenciální olej jako účinné a přijemně vonící odmašťovadlo. Odstraní 99,9 % bakterií. Je certifikovaný pro účinnost proti E.coli, salmonele a MRSA stafylokokovi.

Jeho hypoalergenní vlastnost umožňuje bezproblémové použití i té nejcitlivější pokožce.

Proč si vybrat prací prostředky Bio-D?

  • Nádoby a obaly značky Bio-D obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Jsou tak šetrné nejen k Vaší pokožce, ale i k přírodě.
  • Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech.
  • Neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany
  • Neobsahují také: fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva, palmový olej.

Použití

Univerzální čistič Bio-D s rozprašovačem je vhodný pro ošetření a dezinfekci všech povrchů v domácnosti, ale i v garáži a dílně.

Rovnoměrně aplikujte na znečištěný povrch a nechte chvíli působit. Poté setřete vlhkým hadříkem.

Prostředek používejte bezpečným způsobem. Před použitím si přečtěte informace na výrobku.

O výrobci

Bio-D je malá britská rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopad na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Tam kde je to možné, jsou přísady rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. 

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
31 Bergen Way
Sutton Fields, Hull,
East Yorkshire, HU7 0YQ
Velká Británie

Standardní věty o nebezpečnosti:

H316 Způsobuje mírné podrždění kůže.

H320 Způsobuje podráždění očí.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. EUH208 Obsahuje Limonen. Můře vyvolat alergickou reakci.

Složení

Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, chlorid sodný, kyselina citrónová, kyselina mléčná, pomerančový olej