Bio-D BIO Univerzální čistič s dezinfekcí a pomerančovým olejem

500 ml
BIO
139,90 Kč 279,80 Kč/l
Země původu: Velká Británie,

Univerzální přírodní čistící prostředek v BIO kvalitě, se kterým snadno vyčistíte všechny tvrdé povrchy.

Obsahuje pomerančový esenciální olej jako účinné a přijemně vonící odmašťovadlo. Odstraní 99,9 % bakterií. Je certifikovaný pro účinnost proti E.coli, salmonele a MRSA stafylokokovi.

Jeho hypoalergenní vlastnost umožňuje bezproblémové použití i té nejcitlivější pokožce. Nádoby a obaly značky Bio-D obsahují 100 % recyklovaného materiálu. Jsou tak šetrné nejen k Vaší pokožce, ale i k přírodě.

Použití

Univerzální čistič Bio-D s rozprašovačem je vhodný pro ošetření a dezinfekci všech povrchů v domácnosti, ale i v garáži a dílně. Rovnoměrně aplikujte na znečištěný povrch a nechte chvíli působit. Poté setřete vlhkým hadříkem. Prostředek používejte bezpečným způsobem. Před použitím si přečtěte informace na výrobku.

O výrobci

Bio-D je malá britská rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopad na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Tam kde je to možné, jsou přísady rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. 

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
31 Bergen Way
Sutton Fields, Hull,
East Yorkshire, HU7 0YQ
Velká Británie