Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Bio-D BIO Mýdlo s konopným olejem

95 g
69,90 Kč 735,79 Kč/kg
Země původu: Velká Británie,

Ručně vyráběné mýdlo z nejkvalitnějšího, za studena lisovaného konopného oleje v bio kvalitě. Zvlhčuje a jemně čistí vaší pokožku.

Toto mýdlo s konopným olejem je velice jemné k namáhané pokožce rukou díky kombinaci zmýdelněného palmového, kokosového a olivového oleje, které účinně rozpouští i odolnější nečistoty a mastnotu, aniž by kůži zbytečně vysušovaly. Složení mýdla je navíc obohaceno o konopný olej, který pokožku posiluje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci.

Použití

Mýdlo napěňte ve vlhkých dlaních a pěnu aplikujte na pokožku. Důkladně umyjte čistou vodou.

Vhodné pro každodenní použití.

O výrobci

Bio-D je  malá britská rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopad na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Tam kde je to možné, jsou přísady rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů.

Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky.

Skladování

Mimo použití skladujte v suchu.

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
31 Bergen Way
Sutton Fields, Hull,
East Yorkshire, HU7 0YQ
United Kingdom

Složení

Palmitát sodný, směs solí na bázi kokosového oleje, olivový olej, voda, rostlinný glycerin, organický olej z konopí setého