Víme, že objednat v pátek může být někdy náročné. Proto jsme vám nově zlevnili dopravu vždy od úterý do čtvrtka. A rovnou o 50 %.

Múúú Písek Farmářské libové párky 3ks

330 g
59,90 Kč 181,52 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Farmářské libové párky, kde je zachována tradiční písecká receptura, jemně vypracované dílo mistrů uzenářů. V nákroji světle růžové barvy, masová chuť.

Použití

Jsou ideální jak ve studené, tak i v teplé kuchyni. Párek je univerzální potravina, použitelná opravdu mnohostranně. S touto uzeninou se dá v kuchyni neskutečně čarovat a vytvářet chutné, často překvapivé variace. Klasika jako vařené párky s hořčicí a chlebem, nebo některé guláše jako chalupářský a bramborový. Také luštěniny nezůstanou pozadu, protože čočka, fazole či hrachová kaše s párkem je bezchybná. I polévek je dost – třeba čočková, fazolová, zelná, frankfurtská nebo gulášová. Bez párku to prostě není ono a naopak s ním získává pokrm na chuti i barvě. Lahůdkou pak jsou nakládané párky v různých nálevech, na špízu nebo v různých zapečených pokrmech. Existuje také dost netradiční využití - párky ztracené v omáčce, párky v těstě, párky v pivu nebo grilované s lilkem. A mnoho dalších párkových dobrůtek.

O výrobci

Společnost MASO UZENINY PÍSEK dodává maso pouze z českých zdrojů. Zpracovává maso z jihočeských farem a ručí za původ i kvalitu masa a masných výrobků, které v širokém sortimentu vyrábí.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 5–20 °C.

Výrobce

MASO UZENINY PÍSEK, a.s.
Výrobní středisko Písek
Samoty 1533
397 01 Písek

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso60 %
Hovězí maso13 %
Voda
Vepřové syrové sádlo9 %
Jedlá sůl s jódem
Dextróza
Stabilizátor
E451 - Trifosforečnany - sodný a draselný
Směs koření
Extrakty koření
antioxidant
E300 - Kyselina L-askorbová
E316 - Erythorban sodný
Konzervant
E250 - Dusitan sodný
Barvivo
E160c - Paprikový extrakt, Kapsanthin, Kapsorubin
E120 - Kyselina karmínová, karmíny
Jedlé přírodní střívko
Kouřové aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1269 kJ/307 kcal
Tuky28.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny11.7 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny11.9 g
Sůl1.9 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.