Site languages:ČeskyEnglish
-33 %

Cillit Bang Power Cleaner na vodní kámen a nečistoty

0,75 l
Akce do 30. 6.
99,90 Kč 133,20 Kč/l149,90 Kč
Země původu: EU,

Vysoce účinná pěna rychle odstraňuje vodní kámen, mýdlový povlak, vodní skvrny, špínu a nečistoty z nejběžnějších povrchů v domácnosti i venku. Díky novému složení odpuzují ošetřené povrchy vodu a nečistoty, takže skvrny nepřischnou a následné čištění je mnohem rychlejší!

Použití:

  • Otočte trysku do polohy ON a nastříkejte na povrch.
  • Nechte několik sekund působit.
  • Vyčistěte, otřete a opláchněte.
  • Na odolné skvrny nechejte působit maximálně 5 minut.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby na obale.

Upozornění

Nepoužívejte na následující povrchy: veškerý přírodní kámen, např. mramor, žula - mosaz, měď a pozinkované kovy - satinové kování - linoleum - vinyl - textil a koberce - kaučuk - leptané/matné sklo. V zájmu zajištění kompatibility s povrchem před použitím vždy vyzkoušejte na nenápadné ploše.

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Nepoužívejte společně s jinými čisticími přípravky.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3

 

Složení

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, parfém