Víme, že objednat v pátek může být někdy náročné. Proto jsme vám nově zlevnili dopravu vždy od úterý do čtvrtka. A rovnou o 50 %.

Cillit Bang Power Cleaner na vodní kámen a nečistoty

0,75 l
Momentálně vyprodáno
Očekáváme ve středu.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: EU,

Naše vysoce účinná pěna rychle odstraňuje vodní kámen, mýdlový povlak, vodní skvrny, špínu a nečistoty z nejběžnějších povrchů v domácnosti i venku. Díky novému složení odpuzují ošetřené povrchy vodu a nečistoty, takže skvrny nepřischnou a následné čištění je mnohem rychlejší!*

Pro zajištění 100% odstranění skvrn**
S přípravkem Cillit Bang vám čištění zabere méně času!*

*V porovnání s předcházejícím složením (Cillit Bang Power Cleaner proti vodnímu kameni a pro větší lesk). **Testováno na vodní kámen, mýdlový povlak a rez.

Příprava a použití:

1. Otočte trysku do polohy ON a nastříkejte na povrch. 2. Nechte několik sekund působit. 3. Vyčistěte, otřete a opláchněte. Na odolné skvrny nechejte působit maximálně 5 minut.

V případě silného znečištění nechte působit maximálně 5 minut a použijte drátěnku. Pro nejlepší výsledky používejte opakovaně.

Funguje na - umyvadla - vany - toalety - sprchy - obklady - keramické podlahy - akrylát - sklo - drenážní desky - kohoutky z nerezu.

Skladování: Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby na obale.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na následující povrchy: - veškerý přírodní kámen, např. mramor, žula - mosaz, měď a pozinkované kovy - satinové kování - linoleum - vinyl - textil a koberce - kaučuk - leptané/matné sklo. V zájmu zajištění kompatibility s povrchem před použitím vždy vyzkoušejte na nenápadné ploše.

VAROVÁNÍ Cillit Bang Power Cleaner na vodní kámen a nečistoty. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Nepoužívejte společně s jinými čisticími přípravky.

Složení

Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, parfém