Mlékárna Kunín Smetanový základ 15%

190 g
25,90 Kč 136,32 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Pouze 15% mléčného tuku v sobě spojuje výhody šlehačky

Snadno nahradí například smetanu s 30% tuku při zjemnění svíčkové omáčky a smetany s 10% tuku při zjemnění vašeho oblíbeného zeleninového krému. I začátečníkovi při přípravě smetanového pokrmu pomůže docílit skvělého výsledku. Bez přídavků cukrů.

Na obrázku může být: jídlo

Použití

Kunín Smetanový základ s 15 % tuku je univerzálním smetanovým základem do pokrmů pro všechny gurmány. Tento výrobek má univerzální využití v kuchyni například při zjemňování omáček, polévek, při zapékání brambor či těstovin, při zahušťování vašich oblíbených smetanových omáček i jen jako přeliv ovocného dezertu.

O výrobci

Mlékárna Kunín sleduje požadavky a přání zákazníků, trendy. Neustále přizpůsobuje své výrobky. Klade velký důraz na používání moderních technologií, inovace, hledání nových příležitostí, které uspokojí náročné spotřebitele. Používají nejkvalitnější suroviny, aby udrželi vysoký standard kvality, na který jsou zákazníci zvyklí.

Jejich cílem není pouze udržovat vysokou kvalitu. Zaměřují se i na vývoj nových produktů s vysokou přidanou hodnotou, jaké zákazníci ještě neměli možnost ochutnat. Od roku 2007 patří Mlékárna Kunín pod francouzskou společnost Lactalis s.r.o., která sdružuje některé evropské výrobny mléčných výrobků. 

Není k dispozici žádný popis fotky.

Skladování

Uchovávejte při 2-8°C.

Výrobce

Mlékárna Kunín, a.s.
Martinovská 3291/46
723 14 Ostrava - Martinov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 18 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Smetana98 %
Stabilizátory
Modifikovaný kukuřičný škrob
E407 - Karagenan
E440(i) - Pektin
Emulgátor
E472 - Estery mono- a diglyceridů mastných kyselin a, b, c, d, e, f

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota694 kJ/168 kcal
Tuky15 g
z toho nasycené mastné kyseliny10 g
Sacharidy5.5 g
z toho cukry5 g
Bílkoviny2.7 g
Sůl0.1 g
Vláknina0 g