Cafédirect BIO Instantní káva bez kofeinu

100 g
BIO
189,90 Kč 1 899,00 Kč/kg
Země původu: Bolívie, Honduras, Mexiko, Peru,

Hledáte opravdu dobrou a kvalitní bezkofeinovou instantní kávu, kterou si bez obav můžete dopřát kdykoliv se vám zachce?  

Dovolte nám krátké představení. Základní informace:

  • 100% Arabika
  • 100% Fairtrade
  • 100% BIO
  • Středně pražená na 3. stupeň z 5 s plnou, jemnou chutí. Krásné, rovnoměrné pražení. Washed. Zrnka byla sušená na slunci.

Mrazem sušená instantní káva bez kofeinu ve skleněné dóze. Šetrné sušení mrazem zachovává veškeré aroma a chuť kávy. Je velmi důležité, že Cafédirect nepoužívá pro odstranění kofeinu z kávy žádné zdraví škodlivé látky. Kofein je z kávy odstraněn jednoduchou šetrnou metodou pouze za použití oxidu uhličitého. Tato metoda je naprosto přírodní a nevyužívá žádná toxická rozpouštědla pro odstranění kofeinu. 

Není k dispozici žádný popis fotky.

Cafédirect - nejetičtější kávová společnost na britském trhu, která vrací více než  50 % svých zisků zpátky farmářům, kteří pro ně kávu už přes 20 let pěstují. Řada Machu Picchu (k dostání také v zrnku a instatní verzi) je od roku 1989, kdy Cafédirect vznikl, jednoznačně nejprodávanější a nejoblíbenější kávou.

Použití

Vrchovatou lžičku zalijte 1,5 dcl vroucí vody. 

O výrobci

Společnost Cafédirect vznikla v roce 1989 jako první společnost prodávající Fairtrade produkty na britském trhu. Všechny produkty společnosti mají Fairtrade certifikaci. Cafédirect nejen že podporuje spravedlivý obchod, ale také pomáhá místním farmářům financovat rozvoj farem, jejich management a udržitelnost. Díky tomu si můžete vychutnat ten nejkvalitnější šálek kávy.

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a temnu bez přístupu vzduchu. Skladujte kávu správně a užijete si tak její chuť a vůni mnohem déle!

Výrobce

Cafédirect
4th floor, 115 George street 
Edinburgh EH2 4JN
Skotsko

 

Složení

100% peruánská Arabika bio instantní káva

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek