Cafédirect BIO Peru instantní káva bez kofeinu

100 g
Bez éček
189,90 Kč 1 899,00 Kč/kg
Země původu: Peru,

Popis produktu

Hledáte opravdu dobrou a kvalitní bezkofeinovou instantní kávu, kterou si bez obav můžete dopřát kdykoliv se vám zachce, nebo už jdete pro Cafédirect najisto? Dovolte nám krátké představení/osvěžení paměti. Základní informace: 100% Arabika. 100% Fairtrade. 100% BIO. Středně pražená na 3. stupeň z 5 s plnou, jemnou chutí. Krásné, rovnoměrné pražení. Washed.

Zrnka byla sušená na slunci. Vyrobeno v Anglii. Mrazem sušená instantní káva bez kofeinu ve skleněné dóze. Šetrné sušení mrazem zachovává veškeré aroma a chuť kávy. Je velmi důležité, že Cafédirect nepoužívá pro odstranění kofeinu z kávy žádné zdraví škodlivé látky. Kofein je z kávy odstraněn jednoduchou šetrnou metodou pouze za použití oxidu uhličitého. Tato metoda je naprosto přírodní a nevyužívá žádná toxická rozpouštědla pro odstranění kofeinu. 
 


Přemýšlíte o koupi instantní kávy značky Cafédirect - nejetičtější kávové společnosti na britském trhu, která vrací více než  50 % svých zisků zpátky farmářům, kteří pro ně kávu už přes 20 let pěstují. Kávové třešně pro tuto kávu dozrály  v Latinské Americe, kde je pro vás jednu po druhé ručně sbírali místní farmáři přesně v momentě, kdy perfektně dozrály. Díky zapojení do spravedlivého obchodu fair trade dostali farmáři za svou sklizeň spravedlivě zaplaceno tak, aby se důstojně uživili vlastní prací - prací, kterou dělají s radostí a pýchou, a díky které si vy už za několik desítek minut můžete vychutnat šálek téhle skvělé bezkofeinové kávy. S bezkofeinovou kávou Cafédirect nikdy nemusíte dělat kompromis mezi kofeinem a chutí. K dispozici i v mleté variantě.

Podíl Fairtrade: 100 %. 

Použití

Vrchovatou lžičku zalijte 1,5 dcl vroucí vody. 

Skladování

Skladujte v suchu, chladu a temnu bez přístupu vzduchu.

Složení

100% peruánská Arabika bio instantní káva

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek