Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Hampstead Tea BIO English Breakfast Strong černý čaj 20ks
  • Kategorie: Čaj > Černé
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

"Výrazná a plná chuť pečlivě namíchaných čajových lístků z Indie a Afriky, známých pro svou výjimečně povzbuzující a osvěžující chuť. Obsah balení: 20 × 2.5g.

Společnost Hampstead Tea London vznikla v roce 1989. Hampstead Tea odebírá od svého vzniku čajové lístky z malé oblasti v Makaibari (Darjeeling), kterou po generace obhospodařuje jedna rodina. Makaibari je první světovou oblastí s certifikátem biodynamického zemědělství. Všechny čaje jsou sklízeny výhradně ručně. Značka Hampstead Tea London získala za své čaje řadu ocenění kvality a chuti. Vetšina její produkce nese certifikaci Demeter, která převyšuje standardní BIO certifikaci a zaručuje že suroviny byly vypěstovány biodynamickým způsobem zemědělství. Biodynamické zemědělství je označení pro takový druh zemědělství, které zaručuje zejména udržitelnost produkce tím, že šetrně hospodaří s přírodními zdroji a vrací přirozenou cestou do půdy živiny, které z ní čerpá (nejvyšší možný stupeň udržitelného zemědělství). Farmáři v Makaibari získali tento certifikát právě díky významné pomoci společnosti Hampstead Tea London. Ta vrací velkou část svých zisků zpět do farmářských komunit, kde jsou investovány na podporu rozvoje především v oblasti vzdělání a lékařské péče.

Příprava: sáček přelijeme čerstvě uvařenou horkou vodou a necháme 3 minuty louhovat. English Breakfast Strong se tradičně dochucuje mlékem, případně i dosladí cukrem.

Skladujte v suchu. "

Složení

černý čaj. Všechny suroviny pocházejí z produkce Fairtrade a ekologického zemědělství.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.