Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hampstead Tea BIO English Breakfast Strong černý čaj 20ks

Hampstead Tea BIO English Breakfast Strong černý čaj 20ks

Hampstead Tea BIO English Breakfast Strong černý čaj 20ks

85,90 Kč (4,30 Kč/ks)
  • Kategorie: Čaj > Černé
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

"Výrazná a plná chuť pečlivě namíchaných čajových lístků z Indie a Afriky, známých pro svou výjimečně povzbuzující a osvěžující chuť. Obsah balení: 20 × 2.5g.

Společnost Hampstead Tea London vznikla v roce 1989. Hampstead Tea odebírá od svého vzniku čajové lístky z malé oblasti v Makaibari (Darjeeling), kterou po generace obhospodařuje jedna rodina. Makaibari je první světovou oblastí s certifikátem biodynamického zemědělství. Všechny čaje jsou sklízeny výhradně ručně. Značka Hampstead Tea London získala za své čaje řadu ocenění kvality a chuti. Vetšina její produkce nese certifikaci Demeter, která převyšuje standardní BIO certifikaci a zaručuje že suroviny byly vypěstovány biodynamickým způsobem zemědělství. Biodynamické zemědělství je označení pro takový druh zemědělství, které zaručuje zejména udržitelnost produkce tím, že šetrně hospodaří s přírodními zdroji a vrací přirozenou cestou do půdy živiny, které z ní čerpá (nejvyšší možný stupeň udržitelného zemědělství). Farmáři v Makaibari získali tento certifikát právě díky významné pomoci společnosti Hampstead Tea London. Ta vrací velkou část svých zisků zpět do farmářských komunit, kde jsou investovány na podporu rozvoje především v oblasti vzdělání a lékařské péče.

Příprava: sáček přelijeme čerstvě uvařenou horkou vodou a necháme 3 minuty louhovat. English Breakfast Strong se tradičně dochucuje mlékem, případně i dosladí cukrem.

Skladujte v suchu. "

Složení

černý čaj. Všechny suroviny pocházejí z produkce Fairtrade a ekologického zemědělství.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.