Rohlik.cz

Popis produktu

"RAW bio kokosový olej Kulau je vyrobený z čerstvě sklizených zralých filipínských kokosových ořechů. Z dužiny zralého ořechu se olej získává šetrnou moderní metodou odstředováním. Teplota při tomto zpracování nestoupne nad 40°C. Díky tomu si olej zachová všechny prospěšné látky a svou jemnou, svěží kokosovou vůni. Kokosový olej neobsahuje žádnou laktózu, cholesterol ani lepek, takže se hodí pro celiaky a vegany i jako zdravá náhražka margarínů, másla a běžných kuchyňských olejů pro všechny, kteří dbají na zdravé stravování. Kokosový olej je ideální pro tepelné úpravy, protože se nepřepaluje při vysokých teplotách. Doporučujeme ho používat při přípravě asijské kuchyně, mořských plodů, restované zeleninky nebo pečených i nepečených dezertů a smoothies. Kokosový olej má také pozitivní vliv na naše zdraví. 85% kokosového oleje totiž tvoří kyselina laurová – nasycená mastná kyselina, která hraje hlavní roli v tvorbě a posílení lidského imunitního systému. Kokosový olej se díky svému složení snadno tráví a neukládá se tak v těle do tuků, ale přeměňuje se na energii, kterou můžeme okamžitě využít. Kde všude můžete kokosový olej dále použít? Má své čestné místo v oblasti čistě přírodní péče o tělo. Je skvělý na masáže, jako koupelový olej, balzám na rty, vyživující vlasová maska na poškozené a suché vlasy, jako zvláčňující krém na pokožku nebo jako přírodní ochrana před sluníčkem (SPF 7). Přidáním jedlé sody a hřenbíčku z něj vyrobíte i domácí přírodní zubní pastu. Má bělící a antibakteriální účinky.

Proč KULAU? Palmy, na kterých dozrávají kokosy pro koksový olej KULAU rostou v klidu a harmonii smíšeného deštného lesa, kde je nikdo neruší postřiky proti škůdcům, ani umělými hnojivy. Pěstování a sběr těchto kokosů probíhá vždy v souladu s principy ekologického zemědělství a nikterak neohrožuje přirozené životní prostředí a rovnováhu a ráz krajiny. Kokosové ořechy nepochází z plantáží. Kulau přistupuje zodpovědně nejen ke kvalitě svých produktů, ale i ke spolupráci se zemědělci, kterým dlouhodobě vyplácí spravedlivé ceny za jejich kokosy. Při teplotě nad 27°C olej měkne a kapalní. Tento proces je přírodní a nemá žádný vliv na kvalitu oleje.

Země původu: Filipíny.

Výživové údaje na 100ml: Energetická hodnota 3370kJ/820kcal, tuky 90.9g (z toho nasycené mastné kyseliny 85.5g), sacharidy 0g, bílkoviny 0 g, sůl 0.1g."

Složení

100% bio kokosový olej. Všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×