Kulau BIO Kokosový cukr PURE

300 g
BIO
Momentálně vyprodáno
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Indonézie,

100% nerafinovaný bio kokosový cukr vyrobený z nektaru květů jávských kokosových palem s vysokým obsahem inulinu, zinku a železa.

Jemná struktura, karamelovo-kakaová chuť. Čtvrtinu složení kokosového cukru tvoří probiotická vláknina inulín, která se stará o správnou funkci zažívání a celého našeho metabolismu. Zinek pomáhá udržovat naši pleť, vlasy a nehty krásné. Železo umožňuje distribuci kyslíku ke každé buňce našeho těla.

Kokos, Strana, Několik

Kokosový cukr je skvělou alternativou k rafinovaným cukrům a sladidlům, která neobsahují vlákinu a minerální látky. Díky nižšímu glykemickému indexu a obsahu inulinu nedochází při slazení kokosovým cukrem k vysokým výkyvům a rozkolísanosti hladiny krevního cukru. Je vhodnou náhražkou klaického cukru i pro ty, kteří chtějí zhubnout - vláknina obsažená v kokosovém cukru totiž navozuje pocit sytosti. 

Použití

Výborně se rozpouští. Vhodný k jakémukoliv doslazení - zejména kávy, čajů, drinků a dezertů.

O výrobci

Německá značka KULAU pro výrobu kokosových produktů používá pouze ručně sklízené kokosy z Filipín, které jsou aromatické a mají příjemně nasládlou chuť.

Výsledek obrázku pro kulau logo

Kokosy vyrůstají ve smíšených lesích, nikoliv na monokulturních plantážích. Palmám se tak dostává vyváženého příjmu živin přírodní cestou a jejich pěstování je ekologicky šetrné. Minimalizace ekologické stopy je jedním z hlavním cílů značky Kulau. Kulau má velmi vysoké nároky na kvalitu a zpracování surovin, které si ověřuje několikrát ročně v nezávislých laboratořích.

Dalším důležitým bodem je etický přístup k obchodu. Spolupráce Kulau s farmáři je především založena na vyplácení spravedlivé odměny, díky které je možné zachovat dlouhodobě udržitelnou produkci šetrnou k životnímu prostředí.

Skladování

Udržujte v suchu.

Výrobce

Kulau GmbH
Kastanienallee 10
10435 Berlin

Složení

Bio kokosový cukr100 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1595 kJ/381.6 kcal
Tuky0.4 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy93.4 g
z toho cukry91.5 g
Bílkoviny1.1 g
Sůl0.1 g
Vláknina g