Rohlik.cz

Popis produktu

125g, od ukončeného 4.měsíce Zelenina je ideální pro začátek podávání příkrmů od ukončeného 4. měsíce do ukončeného 6. měsíce.

Zeleninové příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám Vašeho miminka. Dbáme na to, aby naše potraviny byly jednoduché. Nepoužíváme žádná zahušťovadla ani umělá barviva, tak jak to předepisuje zákon. Odborníci doporučují nepřidávat do dětského příkrmu žádnou sůl, proto ji v našich produktech nenajdete a Vám také doporučujeme solí nedochucovat.

Vysoce kvalitní BIO řepkový olej dodává Vašemu dítěti přírodní omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro Vývoj mozku a nervových buněk. Bez přídavku soli Obsahuje omega –3 mastné kyseliny² z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk ²kyselina linolenová bez přídavku aromat a zahušťovadel, barviv¹ a konzervačních látek¹ ¹veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona bez lepku s omega 3 – mastnými kyselinami s nízkým obsahem alergenních složek V BIO kvalitě

Návod na přípravu: Otevřenou skleničku nebo část příkrmu ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6°C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k poškození zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladujte v suchu při: 10°C až +25°C.

Složení

Zelenina* 55 % (cuketa* 30 %, brambory* 25 %) Rýže* vařená Pitná voda Řepkový olej* 1,3 % *Z ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota kJ/kcal 249/59
Tuky z toho (nasycené MK) 1,5 g (0,1 g)
Sacharidy (z toho cukry) 9,7 g (0,7 g)
Bílkoviny 1,3 g
Sůl¹ <0,05 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×