Pattex One for All klikni & lep montážní lepidlo

30 g
109,90 Kč 3 663,33 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Až 20 dávek lepidla¹.
(1) Průměrné množství v jedné dávce (bodu) lepidla je 1,5 g, celkové množství tedy odpovídá 20 dávkám.

Pro interiér & exteriér, na všechny povrchy². Pattex Click & Fix je předem dávkované montážní lepidlo² pro lepení v interiéru i exteriéru. Snadno aplikovatelné, rychlé a silné! Díky Click & Fix se stane lepení zábavou!

Příprava a použití

1. Příprava povrchu: povrch musí být čistý, suchý bez prachu a mastnoty. 2. Použití dávkovače lepidla: nejdříve sejměte uzávěr a odstraňte hliníkovou fólii, poté dávkovač pevně zatlačte proti předmětu nebo stěně. Body lepidla aplikujte rovnoměrně na lepenou oblast. 3. Lepený předmět pevně přitiskněte a držte několik minut.

V případě, že lepený předmět nedrží okamžitě, přidávejte více bodů lepidla podél povrchu, který má být spojen, a pevně přitiskněte proti stěně. Těžké předměty doporučujeme zafixovat, dokud nebude lepidlo vytvrzeno.⁴

(2) Použití: Všechny materiály kromě PE, PP, PTFE, akrylového skla, mědi, mosazi, plastifikované PVC a tapet. Vhodné na: cihly, keramiku, dřevotřískové desky, sádrokarton, MDF, překližku, kámen, beton, kov, UPVC, sklo, dlaždice, plasty, malované povrchy, zrcadla. Používejte zrcadla podle EN 1036-1. Při použití na malované plochy proveďte předběžnou zkoušku. Požádejte o technické poradenství při lepení velkých objektů. Podmínky: voděodolné, odolné proti UV záření. Použití na mokré povrchy je možné v případě, že mají možnost vyschnout.

Nalepte předmět³ (3) Uvedené objekty slouží jako příklady. Počet potřebných bodů lepidla závisí na tvaru, rozměru, hmotnosti a druhu materiálu lepených předmětů a materiálu stěny.

Květináč, závěs, věšák, rámečky, světlo, dekorace, police, regál na koření, deska na kuchyňské potřeby.

Zatížení možné po 24h⁴ Pro lepší výsledky vyčkejte na úplné vytvrzení lepidla⁴.

(4) Rychlost vytvrzování závisí na povrchu, materiálu, vlhkosti a teplotě. Porézní materiály a vysoká vlhkost umožňují rychlejší vytvrzování lepidla.

Doporučení: Aplikujte při pokojové teplotě. Nedoporučuje se k trvalému ponoření do vody.

Skladování: Po nanesení vždy opatrně nasaďte uzávěr, po otevření spotřebujte do 4 měsíců. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Uschovejte balení pro případnou reklamaci zboží. Doba skladování je 18 měsíců v originálním a uzavřeném balení.

Bezpečnostní varování: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.