BABYBIO kojenecké mléko 2 Optima denní

0,9 kg
Éčka
(Celkem 8)
429,90 Kč 477,67 Kč/kg
Země původu: Francie,

Popis produktu

Babybio Optima 2 je denní kojenecké mléko v BIO kvalitě. Vhodné pro děti od ukončeného 6 měsíce. 

Babybio Optima 2 se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Jako součást pestré stravy je vhodným doplňkem k pokrytí nejdůležitějších nutričních potřeb dítěte. Vhodné pro děti od ukončeného 6 měsíce. 

Výživa obsahuje železo, které je potřebné pro správný vývoj imunitního systému, vápník ke stavbě kostí a další důležité minerály a vitamíny. Mléko Croissance je navíc obohaceno o bifidobakterie, které pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru a posilují přirozenou obranyschopnost.  

Kojenecké mléko obsahuje kulturu Bifidus, bylo vyvinuto ve Francii z bio kravského mléka francouzského původu. Obsahuje více železa, více esenciálních mastných kyselin a méně bílkovin než kravské mléko. V nové receptuře byl bio palmový olej nahrazen bio  slunečnicovým olejem. Bifidus, mléko francouzského původu, přírodní vitamín E, to vše se ukrývá v jedné plechovce, která se snadno otevírá.
 


O výrobci

V roce 1995 společnost Vitagermine navrhla první organické mléko pro kojence ve Francii a specializovala se na biopotraviny. Nyní nabízí dvě značky: Babybio, řada biopotravin pro děti od 0 do 3 let a Vitabio řada biopotravin pro děti od 3 let a dospělé.

Společnost Vitagermine získala skutečnou odbornost v oblasti výběru ekologických produktů, je vynikající při tvorbě originálních receptur a nabízí širokou škálu výrobků z pečlivě vybraných bio složek a bez zbytečných doplňků, jako je cukr, sůl, konzervační látky, zahušťovadla, alergeny. Všechna mléka Babybio jsou vyvíjena a vyráběna ve Francii. Pro výrobu se používá sušené odstředěné mléko krav chovaných ve Francii. Krávy jsou krmeny trávou a případně krmivy ekologického původu. Kozí mléka jsou rovněž z farem ekologického zemědělství. Pro dodávky do evropských zemí byl palmový olej u všech receptur Babybio nahrazen bio slunečnicovým olejem.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Skladování

Skladujte v suchu. S potřebujte do 4 týdnů od otevření.

Výrobce

Vitagermine
7 rue du Pré Meunier 
CS 60003 - CANEJAN 
33612 CESTAS Cedex
Francie

Složení

Kukuřičné maltodextriny
Odstředěné mléko z ekologického zemědělství
Rostlinné oleje z ekologického zemědělství
Slunečnicový
Řepkový
Laktóza
Koncentrované mléčné minerály
Vápník
Minerální látky
Citrát sodný
E511 - Chlorid hořečnatýŠkodlivost 1 z 6
E508 - Chlorid draselnýŠkodlivost 2 z 6
Laktát železa
E525 - Hydroxid draselnýŠkodlivost 2 z 6
Síran zinečnatý
Seleničitan sodný
Jodid draselný
E530 - Oxid hořečnatýŠkodlivost 1 z 6
Síran měďnatý
Síran manganatý
Zobrazit vše

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.