Babybio BIO kojenecké mléko 3 Croissance

0,9 kg
BIO
429,90 Kč 477,67 Kč/kg
Země původu: Francie,

Babybio 3 Croissance je kojenecké mléko v BIO kvalitě. Vhodné pro děti od ukončeného 10 měsíce. 

Tato kojenecká výživa se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Je určena dětem od ukončeného 10. měsíce do 3 let. Výživa obsahuje železo, které je potřebné pro správný vývoj imunitního systému, vápník ke stavbě kostí a další důležité minerály a vitamíny. Mléko Croissance je navíc obohaceno o bifidobakterie, které pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru a posilují přirozenou obranyschopnost.  

Pokračovací práškové růstové mléko Croissance obsahující kulturu Bifidus, bylo vyvinuto ve Francii z bio kravského mléka francouzského původu. Obsahuje více železa, více esenciálních mastných kyselin a méně bílkovin než kravské mléko. V nové receptuře byl bio palmový olej nahrazen bio  slunečnicovým olejem. Bifidus, mléko francouzského původu, přírodní vitamín E, to vše se ukrývá v jedné plechovce, která se snadno otevírá.
 


Použití

Pečlivě umyjte a sterilizujte láhev a savičku (1/4 hodiny vařit nebo v chladu v příslušném zařízení). Naplňte láhev potřebným množství vody ohřáté max. na 40 ° C (s nízkým obsahem minerálů). Přidejte požadovaný počet zarovnaných odměrek. (1 odměrka na 30 ml vody). U kojence vážícího 8 a více kg je doporučená dávka 2 x 240 ml na 24 hod. Láhev zavřete a důkladně protřepejte. Zkontrolujte teplotu na vnitřní straně svého zápěstí.

O výrobci

V roce 1995 společnost Vitagermine navrhla první organické mléko pro kojence ve Francii a specializovala se na biopotraviny. Nyní nabízí dvě značky: Babybio, řada biopotravin pro děti od 0 do 3 let a Vitabio řada biopotravin pro děti od 3 let a dospělé.

Společnost Vitagermine získala skutečnou odbornost v oblasti výběru ekologických produktů, je vynikající při tvorbě originálních receptur a nabízí širokou škálu výrobků z pečlivě vybraných bio složek a bez zbytečných doplňků, jako je cukr, sůl, konzervační látky, zahušťovadla, alergeny. Všechna mléka Babybio jsou vyvíjena a vyráběna ve Francii. Pro výrobu se používá sušené odstředěné mléko krav chovaných ve Francii. Krávy jsou krmeny trávou a případně krmivy ekologického původu. Kozí mléka jsou rovněž z farem ekologického zemědělství. Pro dodávky do evropských zemí byl palmový olej u všech receptur Babybio nahrazen bio slunečnicovým olejem.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Skladování

Skladujte v suchu. S potřebujte do 4 týdnů od otevření.

Výrobce

Vitagermine
7 rue du Pré Meunier 
CS 60003 - CANEJAN 
33612 CESTAS Cedex
Francie

Složení

Kukuřičné maltodextriny z ekologického zemědělství
Odstředěné mléko z ekologického zemědělství
Olej z ekologického zemědělství
Olejový slunečnicový
Řepkový
Laktóza z ekologického zemědělství
Zahuštěné mléčné minerály
Vápník
Minerály
E511 - Chlorid hořečnatý
Citran sodný
Laktát železa
E525 - Hydroxid draselný
Síran zinečnatý
Jodid draselný
E530 - Oxid hořečnatý
Seleničitan sodný
Síran měďnatý
E508 - Chlorid draselný
Síran manganatý
Zobrazit vše

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.