Hradecké delikatesy Pasta z červených chilli Habanero

170 g
Prémiová kvalita
219,90 Kč 1 293,53 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Pasta z červených chilli papriček Habanero v kombinaci se sušenými rajčaty je výborným společníkem při stolování. Každému kdo má rád zajímavou a pikantní chuť.

Tato pasta vás vždy překvapí svojí chutí a kombinací s čím ji můžeme používat. Pasta z červených chilli Habanero je krásná a chuťově lahodně zahřívací. Kdo ji ochutná, ihned se do ní zamiluje. Pasta je složená z přírodních surovin, takže zdravé "pálení a žhavení".

Ručně a šetrně vyráběná pasta je navíc z červených chilli habanero, bez chemických konzervantů, aromat, lepku, GMO a laktózy. Pasta z červených Habanero obsahuje - 19% chilli Habanero a je středně pálivá.

Použití

Můžeme ji přimíchat do rýže, těstovin, kuskusu, pohanky. Dále je výborná do jemných krémových polévek, kterým dodá příjemně hřejivou chuť a barvu. Pro masožrouty k steakům, přírodním plátkům nebo můžeme přimíchat do šťávy, omáčky, guláše apod.  Při posezení u sklenky k sýrům nebo jen tak na bagetku. Kombinací se dá vymyslet mnoho. Fantazii se meze nekladou.

O výrobci

Od počátku fungování manufaktury usiluje firma o spojení tří základních principů: co nejšetrnějšího - ekologického pěstování surovin s prokazatelnými vlastnostmi i zdrojem, jejich následného zpracování do formy delikátních a více či méně tradičních výrobků a jejich následného přímého prodeje. Krom maximální snahy nešetřit na kvalitě a množství/poměrech surovin se snaží dát chuti co největší zážitkovou hodnotu. 

Manufaktura vznikla v roce 2010 v Hradci Králové, kde její zakladatelé Petra a David Kilingrovi žijí, proto - Hradecké delikatesy. Veškeré úsilí zaměřují na kvalitu a chuťovou vyváženost svých výrobků. Jejich delikatesy jsou vyráběny z přírodních surovin, bez zbytečné chemie. Vše vyrábí ručně a především srdcem.

Skladování

Výrobek je pasterován, jeho životnost je tedy min. 12 měsíců od data výroby, uvedené na obalu. Skladujte při teplotě do 25°C mimo přímé slunce, po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní.

Výrobce

Hradecké Delikatesy s.r.o. 
Machkova 102/1 
500 11  Hradec Králové 

Složení

Olivový extra panenský olej
Sušená solená rajčata27 %
Mořská sůl3.2 %
Červené chilli papričky habanero19 %
100 % citronová šťáva
Bazalka v různém poměru