Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

BABYBIO Dýňové rizoto s pastinákem - večerní 190g

BABYBIO Dýňové rizoto s pastinákem - večerní

BABYBIO Dýňové rizoto s pastinákem - večerní

190g
67,90 Kč (357,37 Kč/kg)
Popis produktu

190g, Vhodné pro děti od ukončeného 12.měsíce. Aby mělo miminko krásné sny, připravilo mu BABYBIO příběh lahodných chutí. Rizoto obohacené dýní s kaštanovou příchutí a ochucené špetkou parmezánu dělá z tohoto pokrmu skutečný zážitek. Večerní bio pokrmy ideální pro následný klidný spánek vašeho dítěte. Večeře na bázi zeleniny a škrobů bio jsou vhodné pro zamezení nočního hladu. Výběr balení v miskách, skleničkách či talířcích. Bez přidané soli Bez lepku Obsahuje mléko. Ve vodě: Ponořte kapsičku na 1 minutu do vroucí vody V mikrovlnné troubě: Obsah kapsičky dejte na talířek, který přiklopte a vložte do mikrovlnné trouby nebo kapsičku s odstřiženým vrškem vložte do mikrovlnné trouby. Ohřívejte 30 sekund na střední výkon (850W). Dobře promíchejte a před podáváním ověřte teplotu. Nepřisolujte. Nespotřebovaný zbytek neuchovávejte.

Složení

zelenina* (francouzská dýně z Drôme, pastinák z Val-de-Loire a mrkev z Landes, španělská cibule), voda z vaření, italská rýže*, italský parmezán* , španělský extra panenský olivový olej*, francouzský rozmarýn* , francouzský tymián*, * Z ekologického zemědělství.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.