Babybio BIO Piškoty

120 g
BIO
 91,90 Kč 765,83 Kč/kg
Země původu: Francie,

Piškoty Babybio ochucené esenciálním olejem s příchutí sladkého pomeranče poskytnou vašemu dítěti příležitost k poznávání nové chuti a konzistence. Sušenky jsou tvarem a velikostí uzpůsobeny k přímé konzumaci v období, kdy dítěti začínají růst první zoubky. Receptura bez palmového oleje.

  • Vhodné pro děti od ukončeného 8. měsíce v kašovité formě nebo od ukončeného 10. měsíce na kousání. 

Krabička obsahuje 6 sáčků piškotů po 4 kusech.

Proč Babybio? 

  • Nejen při výběru surovin, ale i při jejich zpracování dělají to nejlepší. Vaří v páře, aby zachovali maximální množství vitamínů, minerálů, chuti a vůně každé potraviny. Uvařené příkrmy prochází pouze pasterizací, neobsahují tedy žádné chemické konzervační látky.
  • Nepoužívají palmový olej, ten je nahrazen pouze BIO slunečnicovými a řepkovými oleji lisovanými za studena.

Použití

K prvnímu ochutnávání pro nejmenší jsou sušenky vhodné v kašovité úpravě smícháním s pokračovacím mlékem. Pokud vaše dítě splňuje níže uvedené podmínky, může začít sušenky kousat: má alespoň dva zoubky, dokáže rozžvýkat kousek rohlíku, dokáže jíst pokrmy s malými kousky, dokáže sedět samo v kojenecké židli.

O výrobci

V roce 1995 společnost Vitagermine navrhla první organické mléko pro kojence ve Francii a specializovala se na biopotraviny. Nyní má ve svém portfoliu dvě značky – Babybio a Vitabio.

Společnost Vitagermine získala skutečnou odbornost v oblasti výběru ekologických produktů, je vynikající při tvorbě originálních receptur a nabízí širokou škálu výrobků z pečlivě vybraných BIO složek a bez zbytečných doplňků, jako je sůl, konzervační látky, zahušťovadla a alergeny. Všechna mléka Babybio jsou vyvíjena a vyráběna ve Francii. Pro výrobu se používá sušené odstředěné mléko krav chovaných ve Francii. Krávy jsou krmeny trávou a případně krmivy ekologického původu. Kozí mléka jsou rovněž z farem ekologického zemědělství.

Upozornění

Výrobek obsahuje lepek. Může obsahovat stopy arašídů, sóji, sezamu, mléka a ořechů

Skladování

Uchovávejte v suchu.

Výrobce

Vitagermine
7 rue du Pré Meunier 
CS 60003 - CANEJAN 
33612 CESTAS Cedex
Francie