Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Babybio BIO Piškoty

120 g
BIO
79,90 Kč 665,83 Kč/kg
Země původu: Francie,

Krabička obsahuje 6 sáčků piškotů po 4 kusech.

Vhodné pro děti od ukončeného 8. měsíce v kašovité formě nebo od ukončeného 10. měsíce na kousání. Piškoty Babybio ochucené esenciálním olejem s příchutí sladkého pomeranče poskytnou vašemu dítěti příležitost k poznávání nové chuti a konzistence.

Sušenky jsou tvarem a velikostí uzpůsobeny k přímé konzumaci v období, kdy dítěti začínají růst první zoubky. Výrobek obsahuje lepek. Může obsahovat stopy arašídů, sóji, sezamu, mléka a ořechů. Receptura bez palmového oleje.

Použití

K prvnímu ochutnávání pro nejmenší jsou sušenky vhodné v kašovité úpravě smícháním s pokračovacím mlékem. Pokud vaše dítě splňuje níže uvedené podmínky, může začít sušenky kousat: má alespoň dva zoubky, dokáže rozžvýkat kousek rohlíku, dokáže jíst pokrmy s malými kousky, dokáže sedět samo v kojenecké židli.

O výrobci

V roce 1995 společnost Vitagermine navrhla první organické mléko pro kojence ve Francii a specializuje se na biopotraviny. Nyní nabízí dvě značky: Babybio, řada biopotravin pro děti od 0 do 3 let a Vitabio řada biopotravin pro děti od 3 let a dospělé. Společnost Vitagermine získala skutečnou odbornost v oblasti výběru ekologických produktů, je vynikající při tvorbě originálních receptur a nabízí širokou škálu výrobků z pečlivě vybraných bio složek a bez zbytečných doplňků, jako je cukr, sůl, konzervační látky, zahušťovadla, alergeny. 

Všechna mléka Babybio jsou vyvíjena a vyráběna ve Francii. Pro výrobu se používá sušené odstředěné mléko krav chovaných ve Francii. Krávy jsou krmeny trávou a případně krmivy ekologického původu. Kozí mléka jsou rovněž z farem ekologického zemědělství. Pro dodávky do evropských zemí byl palmový olej u všech receptur Babybio nahrazen bio slunečnicovým olejem. 

Skladování

Uchovávejte v suchu.

Výrobce

VITAGERMINE
Courneau Activity Park
Rue du Pré Meunier 
Canéjan
CS 60003
33612 CESTAS Cedex
Francie

Složení

Pšeničná mouka
Třtinový cukr
Obilný škrob
Celá vejce
Řepkový olej
Esenciální olej ze sladkého pomeranče
Prášek do pečiva
Vitamin B1
Thiamin

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.