• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Babybio BIO Piškoty

120 g
BIO
89,90 Kč 749,17 Kč/kg
Země původu: Francie,

Piškoty Babybio ochucené esenciálním olejem s příchutí sladkého pomeranče poskytnou vašemu dítěti příležitost k poznávání nové chuti a konzistence. Sušenky jsou tvarem a velikostí uzpůsobeny k přímé konzumaci v období, kdy dítěti začínají růst první zoubky. Receptura bez palmového oleje.

  • Vhodné pro děti od ukončeného 8. měsíce v kašovité formě nebo od ukončeného 10. měsíce na kousání. 

Krabička obsahuje 6 sáčků piškotů po 4 kusech.

Proč Babybio? 

  • Nejen při výběru surovin, ale i při jejich zpracování dělají to nejlepší. Vaří v páře, aby zachovali maximální množství vitamínů, minerálů, chuti a vůně každé potraviny. Uvařené příkrmy prochází pouze pasterizací, neobsahují tedy žádné chemické konzervační látky.
  • Nepoužívají palmový olej, ten je nahrazen pouze BIO slunečnicovými a řepkovými oleji lisovanými za studena.
  • Nepřidávají cukr ani sůl, protože kvalitní suroviny jsou dobré samy o sobě.

Použití

K prvnímu ochutnávání pro nejmenší jsou sušenky vhodné v kašovité úpravě smícháním s pokračovacím mlékem. Pokud vaše dítě splňuje níže uvedené podmínky, může začít sušenky kousat: má alespoň dva zoubky, dokáže rozžvýkat kousek rohlíku, dokáže jíst pokrmy s malými kousky, dokáže sedět samo v kojenecké židli.

O výrobci

V roce 1995 společnost Vitagermine navrhla první organické mléko pro kojence ve Francii a specializovala se na biopotraviny. Nyní má ve svém portfoliu dvě značky – Babybio a Vitabio.

Společnost Vitagermine získala skutečnou odbornost v oblasti výběru ekologických produktů, je vynikající při tvorbě originálních receptur a nabízí širokou škálu výrobků z pečlivě vybraných BIO složek a bez zbytečných doplňků, jako je cukr, sůl, konzervační látky, zahušťovadla a alergeny. Všechna mléka Babybio jsou vyvíjena a vyráběna ve Francii. Pro výrobu se používá sušené odstředěné mléko krav chovaných ve Francii. Krávy jsou krmeny trávou a případně krmivy ekologického původu. Kozí mléka jsou rovněž z farem ekologického zemědělství.

Upozornění

Výrobek obsahuje lepek. Může obsahovat stopy arašídů, sóji, sezamu, mléka a ořechů

Skladování

Uchovávejte v suchu.

Výrobce

Vitagermine
7 rue du Pré Meunier 
CS 60003 - CANEJAN 
33612 CESTAS Cedex
Francie

Složení

Pšeničná mouka
Třtinový cukr
Obilný škrob
Celá vejce
Řepkový olej
Esenciální olej ze sladkého pomeranče
Prášek do pečiva
Vitamin B1
Thiamin

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.