Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

BABYBIO Ratatouille po provensálsku s rýží - večerní 400 g

BABYBIO Ratatouille po provensálsku s rýží - večerní

BABYBIO Ratatouille po provensálsku s rýží - večerní

400 g
Popis produktu

2×200g, Vhodné pro děti od ukončeného 12.měsíce. Baleno ve mističce, v balení 2× mistička v gramáži 200 g. Středomořská specialita upravená pro nejmenší. Vhodné jako večerní menu.

Receptura se škroby obsahujícími komplexní sacharidy vytváří pocit trvalé sytosti.

Bez přidané soli Bez lepku Bez mléka Ideální večerní pokrm

Příprava ve vodní lázni Ponořte nádobu přibližně na 5 minut do vroucí vody. Pokropte studenou vodou, počkejte minutu a poté odstraňte víčko. Rychlý způsob přípravy proděrujte víčko a ohřívejte na střední výkon po dobu 1 minuty. V obou případech ohřáté jídlo dobře promíchejte a před krmením zkontrolujte teplotu. Nepřisolujte. Po otevření je možné uzavřenou misku uchovávat v chladničce 48 hodin. Nepřipravujte v klasické troubě.

Složení

zelenina* (španělská rajčata*, francouzská mrkev z Landes*, španělská cibule*, pyré z italský rajčat*, španělská paprika*, italský lilek*, francouzská cuketa z Provence*), voda z vaření, italská bílá rýže*, španělský extra panenský olivový olej*, francouzská petržel z Ile de France*, španělský česnek*, francouzský tymián z Ile de France*, * z ekologického zemědělství

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK