“Omlouváme se za technické potíže našeho webu. Usilovně na řešení pracujeme s poskytovatelem systémů. Aktuálně nejdou dokončovat objednávky a pro jistotu jsme omezili časy, ve kterých jde nakoupit v následujících hodinách. Ještě jednou se omlouváme!”

Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

BABYBIO Brambory a špenát s lososem a rýží 400 g

BABYBIO Brambory a špenát s lososem a rýží

BABYBIO Brambory a špenát s lososem a rýží

400 g
109,00 Kč (272,50 Kč/kg)
Popis produktu

2×200g, Vhodné pro děti od ukončeného 8.měsíce. Baleno ve mističce, v balení 2× mistička v gramáži 200 g. Losos s bramborem, špenátem, rýží a nádechem crème fraîche a kopru. Bez přidané soli Bez lepku Připraveno v páře Obsahuje mléko.

Příprava ve vodní lázni Ponořte nádobu přibližně na 5 minut do vroucí vody. Pokropte studenou vodou, počkejte minutu a poté odstraňte víčko. Rychlý způsob přípravy proděrujte víčko a ohřívejte na střední výkon po dobu 1 minuty. V obou případech ohřáté jídlo dobře promíchejte a před krmením zkontrolujte teplotu. Nepřisolujte. Po otevření je možné uzavřenou misku uchovávat v chladničce 48 hodin. Nepřipravujte v klasické troubě.

Složení
  • zelenina (francouzské brambory z Pas de Calais*, holandský špenát*, francouzská mrkev z Landes*, španělská cibule*), voda z vaření, losos ze severovýchodního Atlantiku*, Italská bílá rýže*, crème fraîche*

šťáva z italských citrónů*, panenské rostlinné oleje (italský řepkový, francouzský slunečnicový*), francouzský kopr z Ile de France*, * z ekologického zemědělství

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK