Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

BABYBIO Dušená zelenina s jehněčím masem 230g

BABYBIO Dušená zelenina s jehněčím masem

BABYBIO Dušená zelenina s jehněčím masem

230g
76,90 Kč (334,35 Kč/kg)
Popis produktu

230g, Vhodné pro děti od ukončeného 12.měsíce. Baleno ve mističce. Lahodná směs dušené zeleniny s jehněčím masem a žampióny Pokrmy na bázi masa, ryb či quinoa v talířcích jsou navrženy pro děti od 12 měsíců. Učí je rozkousat malé kousky, poznávají nové příchutě. Obsah odpovídá jejich nutriční potřebě.

Bez přidané soli Bez zahušťovadel Bez lepku Bez mléka

Příprava ve vodní lázni Ponořte nádobu přibližně na 5 minut do vroucí vody. Pokropte studenou vodou, počkejte minutu a poté odstraňte víčko.

Rychlý způsob přípravy Proděrujte víčko a ohřívejte na střední výkon po dobu 1 minuty.

V obou případech ohřáté jídlo dobře promíchejte a před krmením zkontrolujte teplotu. Nepřisolujte. Po otevření je možné uzavřený talířek uchovávat v chladničce 48 hodin. Nepřipravujte v klasické troubě.

Složení

zelenina* (francouzská mrkev z Landes*, francouzské brambory z Pas-de-Calais*, francouzská dýně z Drôme*, francouzské žampióny z Dordogne*), voda z vaření, francouzské jehněčí maso*, francouzská petržel z Ile de France*, * Z ekologického zemědělství.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.