-33 %
Slide 1 of 9

Naturella Intimky Plus 50ks

50 ks
Trvale výhodná cena
59,90 Kč 1,20 Kč/ks89,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Se slipovými vložkami Naturella Comfort Plus Camomile se budete cítit svěží a chráněné po celý den. Tyto jedinečné vložky vám nabízejí větší ochranu na každý den. Jedná se o první vložky, které vám zajistí větší pohodlí a péči o intimní pokožku díky krému Dermacrem, kromě toho mají vrchní vrstvou jemnou jako okvětní plátek. Tyto prodyšné slipové vložky tenké jenom 1,7 mm voní lehce po heřmánku. Postarají se, abyste se každý den cítily pohodlně, svěží a chráněné.

Slipové vložky Naturella jsou schváleny institutem pro dermatologické testování proDERM. Nabídnou vám hygienickou péči pro ženy na každý den, které můžete důvěřovat.

Slipové vložky Naturella vaše spodní prádlo skvěle chrání proti vaginálnímu a předmenstruačnímu výtoku nebo nepravidelné menstruaci.

Během menstruace určitě vyzkoušejte vložky Naturella, které vám zajistí ještě lepší ochranu.

Vlastnosti a výhody:
- Pečuje o pokožku, schváleno dermatology - Slipové vložky s lepší ochranou na každý den - První vložky s krémem Dermacrem, neuvěřitelně pohodlné a jemné na pokožku - Měkká vrchní vrstva jemná na intimní pokožku - 1,7 mm tenké, ochrana a pohodlí na každý den - Prodyšná vrstva a jemná vůně po heřmánku pro každodenní svěžest - Dermatologicky schváleno institutem proDERM (německý dermatologický institut s mezinárodním věhlasem)