Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Slide 1 of 2

Naturella Vložky Ultra Maxi

16 ks
69,90 Kč 4,37 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Vložky Naturella Maxi Camomile s křidélky, které vložky pomáhají držet na místě, jsou jemné a delší (než vložky Naturella Ultra Normal). Během dnů se silným výtokem zajistí lepší celodenní ochranu vaší intimní pokožky.

Jedná se o jediné výrobky pro ženskou hygienu, které obsahují krém Dermacrem – jedinečný suchý krém chránící pokožku, u něhož bylo klinicky prokázáno, že pomáhá předcházet jejímu podráždění. Tyto vložky Naturella Ultra Maxi jsou 2 mm tenké a mají vůni po heřmánku a exkluzivní absorpční systém s květinovým vzorem (řekni to květinou!). Kromě toho obsahují gelové perly s úžasnou absorpční schopností, které tekutinu odvádějí pryč od pokožky a zanechávají pocit sucha a pohodlí.

Vložky Naturella Maxi vám zajistí lepší ochranu, kterou během svého menstruačního cyklu potřebujete. Nabídnou vám něžnou péči, na kterou se vaše pokožka může spolehnout.

Vyzkoušejte také vložky Ultra Night, která vás lépe ochrání v noci.

Vlastnosti a výhody:
- Pečuje o pokožku, schváleno dermatology - Ještě více ochrany na dny se silným výtokem - Vložky, které vám nabízejí ochranu a současně pečují o vaši nejintimnější pokožku - Obsahují uklidňující krém Dermacrem, který na pokožku nanese tenkou ochranou vrstvičku bránící podráždění - Úžasně jemná svrchní vrstva s exkluzivním systémem absorpce proti úniku tekutiny - Lehká vůně po heřmánku přispívá k ochraně proti menstruačnímu zápachu - 2 mm tenké pro pohodlí a diskrétnost, baleny po jedné pro ochranu a péči na cestách - Dermatologicky schváleno institutem proDERM (německý dermatologický institut s mezinárodním věhlasem)