Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.
-17 %
Slide 1 of 9

Always Platinum Ultra Normal Plus Hygienické Vložky

16 ks
Akce do 1. 3.
69,90 Kč 4,37 Kč/ks84,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Zůstaňte celý den svěží s vložkami Always. Díky pohodlnému designu nabízejí skvělou kombinaci komfortu a ochrany, takže se na ně můžete spolehnout každý den. Ideální pro vaginální výtok nebo větší ochranu při nepravidelné menstruaci.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké