Sanytol Dezinfekce kuchyně s vůní citrónu ve spreji

500 ml
99,90 Kč 199,80 Kč/l
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Kuchyň je místo náchylné k usazování bakterií. Použití dezinfekčního čistícího přípravku je jediný způsob, jak zabránit množení mikrobů. Trojí účinek* přípravku odstraňuje 99,99 % mikroorganizmů. Odstraňuje účinně zbytky mastnoty a usazenin.
*Trojí účinek: antibakteriální (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 proti Candida Albicans a virucidní podle normy EN 14476 (15 min) proti Herpes simplex a chřipkovému viru Influenza A (H7N1) (15 min). Účinnost ověřena a zkontrolována autorizovanou laboratoří.

Použití: Nastříkejte přípravek na plochu určenou k čištění. Nechte působit. Pak otřete vlhkým hadříkem. V případě usazenin nechte působit delší dobu a podle potřeby čištění opakujte. Plochy ve styku s potravinami omyjte pitnou vodou. V případě hloubkové dezinfekce nechte působit 15 minut.

Doporučení: Za normálních podmínek použití neohrožuje septiky. Horké nebo teplé plochy nechte před nanesením přípravku vychladnout. U citlivých materiálů proveďte nejdříve zkoušku nanesením přípravku na málo viditelnou část. Před použitím čtěte přiložené pokyny. Biocidní přípravek používejte bezpečně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nevylévejte do kanalizace, tento materiál a jeho obal musí být zneškodněný bezpečným způsobem. Nesměšujte s louhem ani jinými čistícími prostředky.

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky
Kationtové povrchově aktivní látky Fosfáty Parfém (obsahuje limonene - může vyvolat alergickou reakci)