Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sanytol Dezinfekce univerzální čistič antialergenní 500 ml

Sanytol Dezinfekce univerzální čistič antialergenní

Sanytol Dezinfekce univerzální čistič antialergenní

500 ml
99,90 Kč (199,80 Kč/l)
Popis produktu

Bakterie, plísně a viry jsou mikroskopické organismy na površích. Pokud nejsou zničeny, mohou být příčinou infekčních onemocnění. Domácí alergeny mohou vyvolat respirační nebo kožní alergie zejména atopiků. Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul praktický univerzální dezinfekční prostředek bez oplachování**, který čistí, dezinfikuje a neutralizuje alergeny z roztočů, koček a pylů s 99% účinností. Eliminuje bakterie, viry a plísně (zdroje alergií) ze všech druhů povrchů. Jeho jedinečné složení nezpůsobuje skvrny a zanechává svěží vůni čistoty. Odstraňuje kromě jiného: Herpes virus, chřipkový virus H1N1, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae.

  • Trojí účinek: baktericidní podle normy EN 13697 (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 (15 min), virucidní na virus Herpes simplex a na virus Influeza A podle normy EN 14476 (5 min)

Návod na použití: Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit 5 minut. Pro důkladnou dezinfekci nechte působit po odbu 15 minut. Pravidelně čištění opakujte.

Sprej uvolňuje 1,3 ml produktu.

Spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.

Doporučení: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití ihned vyhledejte lékaře a ukažte tento obal nebo označení. U textilií a choulostivých povrchů proveďte nejprve zkoušku na málo viditelném místě. ** Povrchy, které přicházejí do styku s potravinami nebo mohou být vkládány do úst, opláchněte pitnou vodou. Na povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, malými dětmi, hračkami je vhodné nechat působit po dobu 15 minut a opláchnout pitnou vodou. Nemíchejte s jinými čistícími prostředky (na bázi chlóru). Nepožívat. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko: tel. 224 919 293 nebo 224 915 402.

Složení

Biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethy­lamonium chlorid: 5000 mg/kg Obsahuje: < 5% neiontové povrchově aktivní látky < 5% kationtové povrchově aktivní látky Parfémy a dezinfekční prostředky

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK