Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy antialergenní

1 l
99,90 Kč 99,90 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Bakterie, plísně a viry jsou mikroskopické organismy na površích. Pokud nejsou zničeny, mohou být příčinou infekčních onemocnění. Domácí alergeny mohou vyvolat respirační nebo kožní alergie zejména atopiků. Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul jedinečné složení přípravku, který čistí, odstraňuje mastnotu a neutralizuje alergeny z roztočů, koček, pylů s 99% účinností. Zaručuje dokonalou dezinfekci odstraněním bakterií, virů a plísní (zdroje alergií). Neobsahuje chlór, nezpůsobuje skvrny, respektuje matriály*** a zanechává svěží vůni čistoty. Bez oplachování. Odstraňuje kromě jiného: Staphylococcus aureus, Listeria monocytogenes, Salmonella thyphimurium, Candida albicans, Herpes virus, Influenza A virus.
* Trojí účinek: baktericidní podle EN 13697 neředěný (5 min) a podle normy 1276 25% roztok (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 neředěný (15 min) a podle EN 1650 25% roztok (15 min), virucidní na virus Herpes simplex a na virus Influenza A podle EN 14476 (5 min)

Použití:

Velké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, cihly, kovové plochy): Zřeďte 2 víčka (70ml) ve 4 litrech teplé vody. Není třeba oplachovat.

WC, sanitární zařízení dřezové sifóny: naneste přímo 2 víčka neředěného přípravku. Nechte působit celou noc.

Plastové a porcelánové předměty (odpakové koše, potřeby pro domácí zvířata): Přípravek naneste přímo na houbu nebo kartáček.

Neoplachujte. Plochy, které jsou v kontaktu s potravinami, opláchněte pitnou vodou.

Spotřebujte do tří let od data výroby uvedeného na obalu.

Bezpečnostní opatření: Bezpečné pro septiky za běžných podmínek použití. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Nemíchejte s jinými prostředky (na bázi chlóru). ** Na povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, malými dětmi, hračkami a domácími mazlíčky je vhodné nechat působit po dobu 15 minut a opláchnout pitnou vodou. ***U křechkých nebo choulostivých povrchů proveďte nejprve zkoušku na málo viditelném místě. Nepožívat. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko: tel. 224 919 293 nebo 224 915 402.

Složení

Biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid: 5000 mg/kg
Dále obsahuje: < 5% neiontové povrchově aktivní látky < 5% kationtové povrchově aktivní látky Dezinfekční prostředky a parfémy