Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy antialergenní

1 l
99,90 Kč 99,90 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Bakterie, plísně a viry jsou mikroskopické organismy na površích. Pokud nejsou zničeny, mohou být příčinou infekčních onemocnění. Domácí alergeny mohou vyvolat respirační nebo kožní alergie zejména atopiků. Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul jedinečné složení přípravku, který čistí, odstraňuje mastnotu a neutralizuje alergeny z roztočů, koček, pylů s 99% účinností. Zaručuje dokonalou dezinfekci odstraněním bakterií, virů a plísní (zdroje alergií). Neobsahuje chlór, nezpůsobuje skvrny, respektuje matriály*** a zanechává svěží vůni čistoty. Bez oplachování. Odstraňuje kromě jiného: Staphylococcus aureus, Listeria monocytogenes, Salmonella thyphimurium, Candida albicans, Herpes virus, Influenza A virus.
* Trojí účinek: baktericidní podle EN 13697 neředěný (5 min) a podle normy 1276 25% roztok (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 neředěný (15 min) a podle EN 1650 25% roztok (15 min), virucidní na virus Herpes simplex a na virus Influenza A podle EN 14476 (5 min)

Složení

Biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid: 5000 mg/kg
Dále obsahuje: < 5% neiontové povrchově aktivní látky < 5% kationtové povrchově aktivní látky Dezinfekční prostředky a parfémy