Sanytol Dezinfekce čistič podlahy & plochy antialergenní

1 l
99,90 Kč 99,90 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Zahubí 99,9% mikrobů, bakterií a plísní.

Bakterie, viry a plísně mohou stát u zrodu infekčních chorob. Domácí alergeny pocházející z roztočů, kočičích chlupů nebo pylů mohou u alergiků vyvolávat respirační nebo kožní alergické reakce. Antialergenní dezinfekční prostředek pro čištění podlah a ostatních povrchů Sanytol vyčistí a vydezinfikuje celou domácnost, a to tak, že odstraní mikroby a alergeny v jednom jediném kroku.

Díky svému unikátnímu složení čistí, odstraňuje mastnotu a neutralizuje 99 % alergenů pocházejících z kočičí srsti, roztočů nebo pylů. Neodbarvuje, je bez chlóru, nezanechává skvrny, neporušuje čištěný podklad a vyznačuje se svěží lehkou vůní. Dermatologicky testováno.

O výrobci

AC Marca Czech Republic je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.

Produkty pod značkou SANYTOL byly původně vyvinuty pro profesionální použití v nemocnicích. Dnes značka Sanytol nabízí inovativní řadu dezinfekční čistících prostředků bez chlóru a chce svým zákazníkům zajistit zdravější domov, což je hlavní hnací silou značky.

Skladování

Skladujte v suchu mimo dosah dětí. 

Upozornění

Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výrobce

AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Přišimasy 124
282 01  Český Brod

 

Složení

Biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid: 5000 mg/kg
Dále obsahuje: < 5% neiontové povrchově aktivní látky < 5% kationtové povrchově aktivní látky Dezinfekční prostředky a parfémy