Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-7 %
Slide 1 of 6

Nutrilon 2 Good Night pokračovací kojenecké mléko, 6-12 měsíců

0,8 kg
Akce do 31. 8.
359,90 Kč 449,88 Kč/kg389,90 Kč
Země původu: Holandsko,

Pro dobrou noc Vašeho miminka.

Nutrilon dětské mléko má velmi lahodnou chuť a navíc oceníte 800 g praktické balení pro komfortní přípravu mléka. Dóza obsahuje odměrku pro snadné dávkování, lehkým stiskem dózu jednoduše otevřete i uzavřete, budete tak při přípravě mléka zvládat více činností najednou. Na vnitřním okraji se nachází plastový pásek pro zarovnání odměrky pro přesné dávkování. Hygieničnost a čerstvost zajistí balení s ochrannou atmosférou.

Mléko Nutrilon 2 Good Night obsahuje rýžové vločky. Doporučujeme jej podávat vašemu miminku před uložením ke spánku. Složení je vyvinuto na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti výživy dětí. Díky tomu mléko Nutrilon obsahuje unikátní směs prebiotik GOS/FOS napodobující funkci prebiotik mateřského mléka.

Proč si vybrat právě dětské mléko Nutrilon? 

  • Imunita - Dětské mléko Nutrilon podporuje správnou funkci imunitního systému díky obsahu vitamínů A, C a D, které přispívají ke správné funkci imunitního systému. 
  • Směs prebiotik GOS/FOS - Dětské mléko Nutrilon obsahuje unikátní klinicky testovanou směs prebiotik GOS/FOS po vzoru mateřského mléka.
  • Mozek - Dětské mléko Nutrilon obsahuje omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.
  • Růst kostí - Dětské mléko Nutrilon je významným zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí u dětí.

Použití

1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
3. Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Uzavřete hrneček a 10 sekund ho důkladně protřepejte ve svislé poloze.
4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

O výrobci

Rozumí mateřskému mléku. Již 40 let jsou experty ve výzkumu mateřského mléka. Nutrilon pokračovací kojenecké mléko má novou patentovanou recepturu. Proč důvěřovat značce Nutrilon? Mléka Nutrilon jsou vyvinuta na základě výzkumu mateřského mléka. Již více než 40 let se tým 400 vědců a odborníků Nutrilon věnuje výzkumu mateřského mléka a zkoumá, jak podporovat vývoj dítěte a jeho imunitní systém.

Skladování

Po každém použití obal pečlivě uzavřete. Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření. Skladujte v suchu a chladu (< 25 °C). Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění

 

Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek je určený pro výživu kojenců starších šesti měsíců. Nutrilon 2 má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Důležité rady: Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Laktóza
Z mléka
Sušené odtučněné mléko
Rostlinné oleje
Palmový olej
Řepkový olej
Kokosový olej
Slunečnicový olej
Olej z mikrobiologických zdrojů
Škrob
Z brambor
Galaktooligosacharidy (z mléka)8 %
Rýžové vločky5 %
Maltodextrin
Fruktooligosacharidy0.6 %
E170 - Uhličitany vápenaté
Rybí olej
E525 - Hydroxid draselný
Hydrochlorid L-cysteinu
Cholin chlorid
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota295 kJ/70 kcal
Tuky2.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.3 g
Sacharidy9.2 g
z toho cukry6.7 g
Bílkoviny1.4 g
Sůl0.04 g
Vláknina0.6 g

Alergeny

Ryby
Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.