• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz
-17 %

Nutrilon Advanced 2 Good night kojenecké mléko

0,8 kg
Akce do 10. 7.
379,00 Kč 473,75 Kč/kg459,90 Kč
Země původu: Irsko,

Nutrilon 2 Pokračovací kojenecké mléko na dobrý spánek je instantní mléčná výživa pro děti od 6 měsíců do 12 měsíců.

Dóza obsahuje dvojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti před prvním použitím. Obal je navržen tak, že díky uzavírání chrání výživu před kontaminací a vysypáním. Balení můžete ovládat jednou rukou, když držíte miminko v druhé. Součástí je odměrka pro správné dávkování, která má své místo, aby nebyla odměrka ani vaše ruce v kontaktu s mléčným práškem.

Složení obsahuje patentovanou směs prebiotik GOS/FOS a LCP**.

** LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Použití

  1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného lahve.
  2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
  3. Do lahve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Uzavřete a 10 sekund ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.
  4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Skladování

Po každém použití obal pečlivě uzavřete. Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce od otevření. Skladujte v suchu a chladu do 25 °C.

Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění

Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Nutrilon 2 Advanced Good Night je určený pro kojence od uk. 6. měsíce, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců. Není vhodný jako jediný zdroj výživy.

Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence.

Firma podporuje doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy.

Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 
Česká republika