AG Seafood Salát Wakame z mořských řas

250 g
169,90 Kč 679,60 Kč/kg
Země původu: Taiwan,

Mořské řasy jsou výbornou potravinou už pro svůj mořský původ. Jsou pomalu rostoucí zeleninou na mořském dně, jsou ohebné a pružné a tyto vlastnosti mohou předat i našemu tělu. Obsahují až 15krát více minerálních látek než zelenina a patří k výživově nejhodnotnějším potravinám na světě. Řasy a chaluhy můžeme s úspěchem používat jako doplňkovou léčbu u všech nemocí, navíc mají i omlazující a zkrášlující účinky.

Použití

Výborný přílohový salát z řasy Wakame se sezamovými semínky a zálivkou ze sojové omáčky. Wakame je vhodná pro začátečníky, protože nemá výrazné rybí aroma a má docela příjemnou chuť. Pěknou zelenou barvou a strukturou připomíná klasickou suchozemskou zeleninu. Příprava této řasy je jednoduchá - kousek řasy se opláchne a namočí do studené vody. Po 10 minutách změkne a může se krájet a dát povařit na posledních pět minut do polévky, omáčky, luštěnin či obilovin. Do vařeného jídla je dobré dát i vodu, ve které se řasa namáčela. Wakame lze také namočit na půl hodiny a pak ji jíst syrovou, například v pomazánkách či nakrájenou do salátů.

 

Trvanlivost
0Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mořské řasy
Houby
Zahušťovadlo
Ocet
cukr
Sezamová semínka
Sezamový olej
Sladidlo
E420 - Sorbitol
Glukózo-fruktózový sirup
Sůl
Prášek z mořských řas
Zvýrazńovač chuti
E621 - L-glutaman sodný
E631 - Inosinan sodný
E628 - Guanylan draselný
Chilli papričky
Regulátor kyselosti
E296 - Kyselina jablečná
Barvivo
Zobrazit vše
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.