-5 %

Always Ultra Super Plus Hygienické Vložky s křidélky 16ks

16 ks
Trvale výhodná cena %
84,90 Kč 5,31 Kč/ks89,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Žádné dvě ženy nejsou stejné, a přesto nabízejí vložky Always Ultra Long (vel. 2) s křidélky až 100% ochranu pro vaše unikátní křivky a intenzitu menstruace. Jsou ideální pro slabší krvácení a spodní kalhotky velikosti L, středně silné krvácení a kalhotky velikosti M nebo L a silné krvácení a kalhotky velikosti S. Hygienické vložky Always Ultra mají ochranné kontury SecureGuard a gel uzamykající tekutinu, který vtáhne tekutinu dovnitř vložky a zabrání protečení. Mají také technologii neutralizující zápach, která zápach blokuje, místo aby ho jen maskovala. Ačkoliv jsou vložky Always Ultra jen 3 mm tenké, zajišťují skvělý pocit pohodlí a ochranu při menstruaci.

Přepište pravidla s Always MyFit, které vás ochrání před protečením a padnou vašim křivkám i intenzitě menstruace. Vyzkoušejte vložky Always Ultra Secure Night (vel. 4), které jsou nejlepší z řady Always Ultra pro ochranu v noci.

Vlastnosti a výhody:
- Až 100% ochrana před protečením - Superabsorpční jádro s gelem uzamykajícím tekutinu, který zabraňuje protečení - Technologie neutralizující zápach, která zápach blokuje, místo aby ho jen maskovala, obsahuje jemnou vůni - Hygienické vložky dermatologicky testované na šetrnost k pokožce - Komfortní povrchová vrstva je super jemná k pokožce - Kontury SecureGuard udržují tekutinu pod kontrolou - Jen 3 mm tenké pro skvělý pocit pohodlí - S křidélky, která pomáhají udržet hygienickou vložku na místě