Rohlik.cz

Popis produktu

Olivy Hojiblanca jsou na chuť velmi jemné a méně výrazné. Výborně se proto hodí pro ty, kteří hodlají s ochutnáváním oliv teprve začít. Jsou ale také výborné do salátů. Olivy Hojiblanca se pěstují převážně v andaluzské provincii Sevilla, na severu Malagy a jihu Cordoby. V Andalusii představuje jejich podíl 20 procent celkové produkce. Plody dozrávají v pozdním prosincovém období, tím se stává jejich sběr náročnější. Odrůda má velmi vyváženou kombinaci nenasycených mastných kyselin. Tato odrůda se může využít jak k přímé konzumaci, tak k lisování olejů.

Olivy Vegatoro vytvářejí autentický kulinářský zážitek, který naplní potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pocházejí z jižní části Španělska z oblasti Andalusie, Granady nebo Almerie, sbírány jsou šetrným způsobem a vybírají se pouze kvalitní a zralé. Přitom procházejí ruční selekcí. Poté se nakládají do různě ochucených nálevů a dozrávají v sudech.

Rodinná firma Vegatoro z městečka Huetor-Tajar poblíž Granady v Andalusii již po desetiletí vyrábí a nakládá olivy nejlepší kvality při zachování tradičních řemeslných postupů výroby. Všechny produkty procházejí nejpřísnějšími kontrolami kvality a pečlivým výběrem základních surovin. Výrobky Vegatoro získaly nejvyšší ocenění na výstavách v Bruselu a Londýně.

Složení

SLOŽENÍ: zelené olivy odrůdy Hojiblanca s peckami, cibulky, mini okurky, mrkev, červená paprika, pitná voda, sůl, ocet, koření, kyselina askorbová.

ALERGENY: Neuvádí se.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×