-13 %

Nutrilon 5 Pronutra Vanilla

0,8 kg
Trvale výhodná cena %
319,00 Kč 398,75 Kč/kg369,00 Kč
Kategorie:
Země původu: Německo,

Popis produktu

Nutrilon 5 Pronutra Vanilka je vhodný pro děti od ukončeného 36.měsíce.
Balení 800g. Nutrilon 5 Pronutra je batolecí mléko vhodné pro děti od 3 let věku. Obsažené vitamíny a klinicky testovaná směs prebiotik scGOS/lcFOS 9:1 pomáhají budování imunity. Nutrilon 5 Pronutra 6x 800 g obsahuje: vitamíny A, C a D přispívající ke zdravé imunitě, klinicky testovanou směs prebiotik scGOS/lcFOS 9:1, vyvinutou na základě 30 let výzkumu mateřského mléka, a významnou hladinu LCP mastných kyselin (tuky ze skupiny omega 3) v množství doporučeném předními specialisty pro lepší rozvoj poznávacích schopností (získávání nových poznatků, zpracování informací a proces chápání). Doporučená denní dávka mléka Nutrilon 5 je 300 ml jako součást vyvážené stravy, odpovídá dvěma mléčným porcím.

Návod na přípravu: 1. Umyjte si důkladně ruce. 2. Převařte čerstvou pitnou vodu a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. 3. Odpovídající množství vody vlijte do hrnečku. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu. 4. Přidejte odpovídající množství prášku do vody pomocí přiložené odměrky. Vždy používejte dodanou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. 5. Uzavřete hrneček a důkladně jej protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. 6. Ověřte teplotu mléčné směsi a připravenou dávku ihned podávejte.

Důležité rady: Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Vždy zlikvidujte nespotřebovanou stravu. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny, především před spaním.

S obaly EaZypack je podávání výživy mnohem snadnější.

Odstraňte ochranný proužek na víčku dle směru šipky. Uchopte víčko jednou rukou a palcem ho zvedněte. Využijte zabudovaný plastový pásek pro přesné zarovnání odměrky. Odměrku po použití vraťte zpět do vnitřní strany víčka. Obal uzavřete zmáčknutím ikonky ruky, aby zůstal prášek čerstvý.

Uchovávání: Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Upozornění: Výrobek je určený pro zvláštní výživu malých dětí od tří let věku. Nutrilon 5 Pronutra Vanilla má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Pro zdraví dětí je důležitié důůsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku.

Složení

Sušené odtučněné mléko
Laktóza (z mléka) Galaktooligosacharidy (z mléka) 15% Demineralizovaná syrovátka (z mléka) Koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka) Maltodextrin Rostlinné oleje (palmový, slunečnicový, řepkový) Fosforečnan vápenatý Hydrogenfosforečnan draselný Fruktooligosacharidy 1,06% Rybí olej Citronan hořečnatý Uhličitan vápenatý Mléčné aroma Kyselina L-askorbová Emulgátor (sójový lecitin) Aroma (vanilín) L-askorban sodný Síran železnatý Síran zinečnatý Cholekalciferol DL-α- tokoferyl acetát D-pantothenát vápenatý Kyanokobalamin Kyselina pteroylmonoglutamanová (kyselina listová) Riboflavin Nikotinamid DL-α- tokoferol Retinylpalmitát D-biotin Pyridoxin hydrochlorid Thiamin hydrochlorid Jodid draselný Fytomenadion Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny