Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Weleda Ratanhová zubní pasta

75 ml
139,90 Kč 1 865,33 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Perfektní zubní pasta pro citlivé dásně, bez chemických látek.

Při vývoji ratanhové zubní pasty se značka Weleda inspirovala obyvateli And v Peru, kteří si už od nepaměti čistí zuby kořenem kramerie trojmužné. Protože respektují tradiční lidskou moudrost a snaží se ji přenést do moderních pečujících produktů, zvolili kramerii jako hlavní ingredienci této zubní pasty.

Její červený kořen je totiž bohatý na třísloviny, které chrání a posilují bolavé dásně a navíc vyniká přírodními antibakteriálními vlastnostmi. Pak už jen stačilo přidat zklidňující myrhu, osvěžující éterické oleje z máty peprné a máty klasnaté a čisticí látky na bázi vápníku.

Ratanha

Červené kořeny ratanhy jsou bohaté na taniny a v tomto regionu se už po staletí používají proti zánětům, zejména v dutině ústní. Taniny vytváří ochrannou vrstvu, kterou patogeny jen stěží překonají, a tak postupně uhynou. Weleda používá alkoholický výtažek z kořene ratanhy v produktech péče o dutinu ústní, aby se posílila tkáň uvnitř dutiny a předcházelo se podráždění. Tato rostlina je pro ústní hygienu ideální, protože zdravá ústa a silné zuby jsou nejen atraktivní, ale důležité pro celkové zdraví organismu.

Certifikovaná přírodní kosmetika

Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu Natrue – garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Natrue je první mezinárodně uznávaná pečeť kvality pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny výrobky s tímto označením zaručují nejvyšší standardy.

Použití

Používejte jako jakoukoliv jinou pastu – dvakrát denně.

O výrobci

Zodpovědný postoj k přírodě i k lidem byl vždy součástí firmy Weleda už od dob, kdy Rudolf Steiner vyslovil svou vizi firmy, která bude zcela sloužit zájmům lidstva a světa jako celku. Weleda je maminkami nejdoporučovanější značkou dětské kosmetiky v ČR.

Všechny jejich produkty jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Přes 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

WELEDA, spol. s r.o.
Lidická 336/28
Praha 5  150 00
Česká republika

Složení

Voda, uhličitan vápenatý, glycerin, křemičitan hořečnato-hlinitý, alkohol, aroma*, extrakt z kořene krameria triandra, myrhová pryskyřice (myrha), xantanová guma, glycyrrhizát amonný, limonen*
* z přírodních éterických olejů