Kup 2

Weleda Březový sprchový peeling

150 ml
189,90 Kč od 2 ks
219,90 Kč 1 466,00 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Obzvlášť jemný březový peeling, který vyhladí a zregeneruje vaši pokožku.

Jednou za týden je dobré dopřát své pokožce kvalitní peeling, díky kterému dochází k její regeneraci. Březový sprchový peeling rozvine váš skrytý jas, stimuluje oběh a osvěží tón pokožky.

Peelingová složka byla vybrána obzvláště pečlivě, tak aby byla šetrná k pokožce, ale zároveň žádným způsobem nezatěžovala přírodu. Po důkladném pátrání Weleda zvolila drobné voskové perličky, které všechny její nároky splnily na jedničku. Doplnila je o svěží vůní grapefruitů, citronů a cypřiše, ze kterých je cítit především radost a pohoda. 

Extrakt z listů břízy bělokoré

Březové listy obsahují flavonoidy a třísloviny, které aktivují metabolismus pokožky a tekutin organismu. Extrakt jejich listů je ideální pro masážní oleje, stejně jako pro produkty, které zjemňují pokožku a podporují posílení pojivové tkáně.

Certifikovaná přírodní kosmetika

Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu Natrue – garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Natrue je první mezinárodně uznávaná pečeť kvality pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny výrobky s tímto označením zaručují nejvyšší standardy.

Použití

Jednou za týden vmasírujte krouživými pohyby dostatečné množství peelingu do vlhké pokožky. Důkladně opláchněte.

O výrobci

Zodpovědný postoj k přírodě i k lidem byl vždy součástí firmy Weleda už od dob, kdy Rudolf Steiner vyslovil svou vizi firmy, která bude zcela sloužit zájmům lidstva a světa jako celku. Weleda je maminkami nejdoporučovanější značkou dětské kosmetiky v ČR.

Všechny jejich produkty jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Přes 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

WELEDA, spol. s r.o.
Lidická 336/28
Praha 5  150 00
Česká republika