Kup 2

Weleda Tyčinka na rty everon

4,8 g
119,90 Kč od 2 ks
139,90 Kč 29,15 Kč/g
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Dopřejte svým rtům přirozenou a spolehlivou ochranu před vysušením a popraskáním s tyčinkou Everon.

Součástí balzámu na rty Everon je přirozený UVF 4 a přírodní ingredience šetrné k pokožce, a to včetně organického jojobového oleje, vzácného růžového vosku a organického bambuckého másla. 

Lehký dotek včelího vosku vytvoří na rtech ochrannou bariéru, díky níž dokážou odolat i těm nejméně příznivým živlům. Tóny vanilky a éterického oleje z růže pak balzámu dodávají lehkou vůni, které se nebudete chtít vzdát.

Certifikovaná přírodní kosmetika

Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu Natrue – garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Natrue je první mezinárodně uznávaná pečeť kvality pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny výrobky s tímto označením zaručují nejvyšší standardy.

Použití

Na rty nanášejte dle potřeby, klidně i několikrát denně. Tyčinka na rty Everon je vhodná i jako podklad pod rtěnku – vaše rty tak budou optimálně chráněny.

O výrobci

Zodpovědný postoj k přírodě i k lidem byl vždy součástí firmy Weleda už od dob, kdy Rudolf Steiner vyslovil svou vizi firmy, která bude zcela sloužit zájmům lidstva a světa jako celku. Weleda je maminkami nejdoporučovanější značkou dětské kosmetiky v ČR.

Všechny jejich produkty jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Přes 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

WELEDA, spol. s r.o.
Lidická 336/28
Praha 5  150 00
Česká republika