Weleda

Weleda BIO Čaj pro kojící ženy – 20 nálevových sáčků

40 g
BIO
136,20 Kč 3 405,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Německo,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Lahodná směs organického bylinkového čaje pro kojící matky.

Užijte si s miminkem pokojné a harmonické okamžiky během kojení. Tento lahodný čaj byl vyvinut spolu s porodními asistentkami a lékárníky speciálně pro kojící maminky. 

Čaj pro kojící ženy Weleda obsahuje osvědčenou kombinaci bylinek a koření, jako je anýz, fenykl a kmín, které podporují tvorbu mateřského mléka. Navíc, fenykl a pískavice řecké seno přispívají k normální činnosti střevního traktu a eliminují plynatost, příznivě působí na zažívání kojence.

  • Směs certifikovaně ekologicky pěstovaných rostlin ve 100% BIO kvalitě nezatěžuje organismus matky ani dítěte.

Použití

Jeden sáček čaje zalijte v šálku přibližně 0,25 l vařící vody. Šálek zakryjte a nechte louhovat 5 min. Doporučuje se denně vypít 3–6 šálků. Čaj je dobrý i neslazený či studený. Lze ho začít pít již ke konci těhotenství a pak po celou dobu kojení.

O výrobci

Zodpovědný postoj k přírodě i k lidem byl vždy součástí firmy Weleda už od dob, kdy Rudolf Steiner vyslovil svou vizi firmy, která bude zcela sloužit zájmům lidstva a světa jako celku. Weleda je maminkami nejdoporučovanější značkou dětské kosmetiky v ČR.

Všechny jejich produkty jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Přes 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

WELEDA, spol. s r.o.
Lidická 336/28
Praha 5  150 00
Česká republika

Složení

Pískavice řecké seno
Semena
Anýz
Fenykl
Kmín
Listy sporýše lékařského15 %