Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Vinná klobása Naše Miroslav cca 260g

Vinná klobása Naše Miroslav

Vinná klobása Naše Miroslav

cca 260g
cca 71,84 Kč (279,00 Kč/kg)
Popis produktu
Tepelně opracovaný masný výrobek. Vakuované hovězí a vepřové výsekové maso pod značkou Naše Miroslav pochází z chovů v ZEAS Lysice, v Agrodružstvu Miroslav, Agro Měřín nebo z družstva ZEPO Bořitov, případně jiného moravského chovu, poráženo je lokálně bez dlouhého transportu a stresu zvířat, a jeho zpracování probíhá v bourárně Myfood market v Brně. Za doložený, tedy 100 % moravský, původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za prémiovou kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa a minimem aditiv, bez kyslíkové atmosféry nebo jiných konzervantů. Skladujte při teplotě 0–4°C. Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin. Určeno k důkladné tepelné úpravě. Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Skladujte při teplotě od 0°C do +4°C.
Složení
Složení: Vepřové maso 50%;hovězí maso 16%;pitná voda; ŽEMLE(složení:PŠENIČNÁ MOUKA(LEPEK);pitná voda;droždí;jedlá sůl;řepkový olej); bílé víno 3%;MLÉKO; jedlá sůl s jódem;muškátový ořech;pepř bílý; pepř černý;citron;stabilizátor trifosforečnany; antioxidant erythorban sodný;dextróza. Alergen: lepek; mléko Před konzumací nutná tepelná úprava např.pečením. Obsah tuku max 35%, sůl max 2%

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.