Veroval® domácí CRP test

299,90 Kč 299,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Antibiotika jsou velmi účinné léčivé přípravky. Účinkují ale pouze na bakterie – ne na viry. Rychlým testem CRP „Pomohou vám k léčení antibiotika?“ nyní můžete rychle a spolehlivě zjistit, zda je infekce u Vás způsobena bakteriemi a zda má smysl použití antibiotik. Jakmile budete znát výsledek, můžete se poradit s lékařem o dalším postupu.
Rychlý CRP test „Pomohou vám k léčení antibiotika?“ byl vyvinut za účelem zvýšení přesnosti a spolehlivosti moderní diagnostiky dostupné i k osobnímu použití doma. Testem se stanovuje koncentrace CRP (C-reaktivního proteinu) v krvi. Hodnota CRP poskytuje informaci o odpovědi imunitního systému na počínající bakteriální zánět. Přesnost vyšší než 95 % byla prokázána studií funkčnosti.

Použití: Test je určen k semikvantitativnímu stanoveni koncentrace C-reaktivního proteinu (CRP) v krvi. Měřeni koncentrační hladiny C-reaktivního proteinu pomáhá při rozlišeni bakteriální a virové infekce. Běžná koncentrace v krevním séru zdravých jedinců je nízká (0–7 mg/l), při bakteriální infekci se výrazně zvýší během 6–12 hodin. Ve většině případů platí, že zvýšené koncentrace CRP jsou typické pro bakteriální onemocněni, na rozdíl od onemocněni virového, kdy koncentrace CRP zůstává v normálním rozmezí. Provedením tohoto jednoduchého testu lze předejít zbytečnému předepisovaní antibiotik pacientům, pro něž jejich nasazeni nemá význam, neboť původ infekce je zřejmě virový. Test umožňuje zjistit koncentraci CRP ve třech úrovních: - NORMÁLNÍ HODNOTA CRP: méně než 10 mg/l - ZVÝŠENÁ HODNOTA CRP: 10 až 30 mg/l - VÝNAMNĚ ZVÝŠENÁ HODNOTA CRP: více než 30 mg/l.

Výsledky testu lze vyhodnotit nikoli za hodinu jako u sedimentace, ale již za několik minut. Účinnost nasazené léčby lze tedy hodnotit velmi brzy (1–2 dny). Baleni obsahuje kompletní vybaveni, které je potřebné pro zjištěni koncentrace CRP v domácích podmínkách.